Подробиці

Італія, Словаччина, Польща, Естонія, Грузія та ще 5-ть країн візьмуть участь у Міжнародному фестивалі театру ляльок в Ужгороді. Це вже 17-ий за ліком конкурс. Оцінювати театралів  будуть досвідчені українські та закордонні члени жюрі. Учасники «Інтерляльки – 2019» змагатимуться у кількох номінаціях: краще режисерське та художнє втілення, кращі чоловіча та жіноча роль. Учасники боротимуться за Гран-прі та приз глядацьких симпатій. А відкриють конкурс театральною ходою.

Мирослав ПЕТІЙ 

Голова Оргкомітету XVII Міжнародного фестивалю театрів ляльок «Інтерлялька -2019», Директор-художній керівник Закарпатського академічного обласного театру ляльок

Те дійство, яке ми влаштуємо, буде яскравим, буде насиченим. Ми центром міста пройдемося з гарною музикою, під супровід студентського духового лркесатру і всіма учасниками нашого фестивалю.

 Глядачі фестивалю зможуть побачити втілення відомих українських та світових казок. Театрали підготували вистави і для дорослих.

Ніна МАЛИШКА   

член Оргкомітету та координатор фестивалю

У нас  буде «Пікова дама». При чому, ми домовились, що будуть дві вистави. Це – знакова вистава Олега Жужди заслуженого діяча мистецтв Білорусії.

Одна з членів жюрі на малій сцені Ужгородському Драматичного театру проведе майстер-клас для учасників фестивалю та глядачів. «Інтерлялька-2019» триватиме з 1-го до 4-го жовтня.