Подробиці

12 театральних вистав на різних сценах Ужгорода із 17 до 22 вересня об’єднаються у другий міжнародний фестиваль «Монологи над Ужем».

У день відкриття під акорди барабанщиць Ужгородського коледжу культури та мистецтв урочисто дали старт театральному святові, а колектив навчального закладу під народні мотиви та звуки трембіти привітав усіх гостей заходу.

«Монологи над Ужем» цьогоріч розширили географію учасників – моновистави гратимуть театрали із 6 країн. А серед інших іменитих акторів — екс-міністр культури України Євген Нищук.

Михайло НОСА

співорганізатор фестивалю «Монологи над Ужем»

Наш фестиваль навіть можна назвати наймасовішим в Україні, адже зазвичай беруть участь 5-7 акторів, до нас приїхали 12-ть. І це дуже добре, я радий, що до нас хочуть приїжджати. Цього року ми залучили акторів із Польщі, Грузії, Білорусі, Молдови, Вірменії та України. Жанр моновистав – як авторське кіно, він і не для всіх. Так само – актори завжди поруч із глядачем, він не може сховатися ні за колег своїх, ні за велике світло чи гарні декорації. І глядач це відчуває.

Квитки на усі вистави можна придбати у касах облмуздрамтеатру та лялькового театру «Бавка». Більш детальну інформацію про локації моновистав та розклад проведення — можна дізнатися на офіційній сторінці фесту
«Монологи над Ужем» у мережі Facebook (https://www.facebook.com/pg/monologifest/).