Подробиці

Тільки за добу — 9 січня на слизьких тротуарах Ужгорода (які не були вчасно оброблені, прибрані та підсипані спеціальними сумішами) травмувалося 63 людей, 6-ро з яких госпіталізовані.  І це не увесь відсоток постраждалих, — кажуть лікарі. Тож, місцева прокуратура зареєструвала провадження за повідомленням про недбалість посадовців міської ради, що призвела до травмування ужгородців під час ожеледиці

Марина БЕЗЕГА

речниця прокуратури Закарпатської області

Ужгородською місцевою прокуратурою зареєстроване кримінальне провадження за фактом службової недбалості посадових осіб Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради з покриття тротуарів міста протиожеледними сумішами, що призвело до травмування 63 мешканців обласного центру. Згідно Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів, обробка покриття тротуарів має бути закінчена протягом 1 — 1,5 години після початку утворення слизькості покриття.

Попередня правова кваліфікація  — за ч.1 ст. 367 КК України, ідеться про «службову недбалість». Санкція передбачає кілька альтернативних видів покарання: це може бути від штрафу (від 250 до 500 неоподатковуваних мінімумів), натяжча санкція – позбавлення волі, строком до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років.

При цьому, звертаємось до потерпілих, після одужання надати свої дані до Ужгородської місцевої прокуратури для визнання їх потерпілими у рамках даного кримінального провадження та проведення відповідних слідчих дій.