Подробиці

День пам’яті всіх борців  за свободу народу та незалежність України відзначали  у селі Глибоке Ужгородського району. Організатори заходу  — Середнянський деканат греко-католицької церкви та  капеланська служба церкви. Панахиду за полеглими відслужив військовий капелан отець Іван Ісаєвич. Священник і сам пройшов війну, запеклі бої під Дебальцево. Двічі був поранений.

Іван ІСАЄВИЧ

військовий капелан

 Сьогодні оця память, цей спомин нехай буде тим благословенням для тих, які злягли до землі тілом, а душею пішли до неба. Чи то Небесна Сотня, чи то ваші побратими, ваші, які з вами, от що ви тут спереду стоїте з вами стояли на передовій, стоять і не лякаються.

На службі були присутні військові 128-ї гірсько-штурмової бригади, яка нещодавно повернулась із зони бойових дій на Сході країни.

 Євген БОНДАР

заступник командира 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади по роботі з особовим складом

 Ця війна на довгі десятиліття,  вона не завершиться ні завтра, ні післязавтра, ні через 5 років, можливо припиняться бойові дії, але війна  Росії з Україною не завершиться досить тривалий час, Росія нам ніколи не пробачить   того що у нас єсть свій вибір, про те, про що говорив отець Іван,  що це дар Бога людині вибирати,  ми зробили свій вибір, ми українці показали, що ми можемо самостійно приймати рішення,  це надзвичайно складно, звичайно простіше робити те, що тобі скажуть, жити заради черева, не думати про майбутнє, але про тих дітей, які сьогодні тут,  про тих,  у кого єсть родини ми військовослужбовці Закарпатського Легіону памятаємо.

Після завершення панахиди отець Іван вручив достойним військовослужбовцям Закарпатського легіону та волонтерам пам’ятну відзнаку капеланської служби «Миротворець».