Подробиці

У с. Поляна на Свалявщині відбулися уже традиційні змагання з гірськолижного спорту серед працівників галузі охорони здоров’я Закарпаття. Участь взяли 18 команд різних закладів та установ, усього слаломом спускалися близько півсотні учасників.

Володимир ТУРОК

голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я

Традиційно проводимо змагання серед медичних працівників області з гірськолижного спорту. Вважаємо, що здоровий спосіб життя важливий і пропагуємо його. Він має бути запорукою зменшення захворюваності як серед населення, так і серед медиків. В ці нелегкі часи чим більше люди будуть фізкультурою та спортом, тим більше це буде продовжувати життя.

Як правило, команди складалися із трьох учасників: двох чоловіків та однієї жінки. Між собою медики називають ці гірськолижні змагання «зимовою олімпіадою» та щороку із задоволенням беруть участь у спусках.

Наталія ЗВУРСЬКА

лікар госпіталю інвалідів війни

Відбулася ця зимова олімпіада серед медиків області, є багато учасників змагань. Траса дуже гарно підготовлена, це третій ряд поспіль тут відбуваються змагання, щороку беру участь. І сьогодні гарно підготувалися, траса чудова і враження чудові.

Аби своїм прикладом показати користь та важливість занять спортом та дотримання здорового способу життя, медики збираються на «олімпіади» двічі у році.

Михайло ПОЛЯК

директор КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня» 

Кількість учасників-медиків, хоч щороку і зменшується, на жаль, особливо у зимових змаганнях. Але якщо порівнювати з іншими галузями, то медичних працівників найбільше збирається. Спорт – це життя, і скільки б ми не жили, особливо медичні працівники, мають бути прикладом для всього іншого населення.

За підсумками цьогорічних спусків слаломом, перше загальнокомандне місце виборола Мукачівська центральна районна лікарня, другими фінішували медики  Ужгородської районної клінічної лікарні, на третій сходинці команда Закарпатського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії. Переможців нагородили медалями, грамотами та кубками. Але найбільша перемога для усіх медиків — це позитивний настрій та крок до кращого здоров’я.