Подробиці

На площі Народній в Ужгороді стартували Всеукраїнські змагання бригад швидкої медичної допомоги.  Учасники вишикували автомобілі і презентували свої команди. Їх всього 41. Приїхали з різних регіонів України та з-за кордону. Змагання складатимуться із кількох етапів: теоретичних (проведення міжнародної конференції) та практичних – відпрацювання в екстремальних ситуаціях, максимально наближених до реальності.

Михайло АПШАЙ, заступник директора екстреної медичної допомоги Закарпатського територіального центру

У цьому раллі. Буде всього 4 етапи. Це перший етап, водійський конкурс. Де оцінюються професійні навички водія. Тут оцінюється і швидкість, і збиті фішки і лінія. Тому що збита фішка – це може бути дорогий автомобіль, який може коштувати десятки тисяч доларів.

Медбрат Микола  приїхав із Вінниці. У подібних змаганнях брав участь уже неодноразово. Однак хвилюється, як вперше.

Микола, учасник із Вінниці

Завжди є якісь переживання. І траса нова. Хоча я був у Кременці, там зовсім інакша траса була, інша обстановка.

Працювати у кареті швидкої нелегко, — кажуть працівники. Однак найкраще – це можливість врятувати чиєсь життя. Такі змагання, за словами організаторів, потрібно проводити якнайчастіше. Аби бригади з усієї України удосконалювали свої професійні навички і миттєво реагували на ситуацію.

Чемпіонат триватиме протягом трьох днів. Практичні завдання відпрацьовуватимуть у Берегівському районі. Переможці отримають право приймати наступні змагання у своєму місті.