Подробиці

105 випускників Ужгорода цього року отримали золоті і срібні медалі за успішне навчання в школі. Це стало приводом для організації в місті урочистої церемонії нагородження талановитих учнів. Серед них і Іван Желізник. Він закінчив 5-ту школу із золотою медаллю і крім цього ще переміг у 3-х тематичних олімпіадах.

Марія ЖЕЛІЗНИК

мама Івана

Похвальна грамота за особливі досягнення у вивченні історії України, всесвітньої історії, математики, він виграв олімпіаду з математики, українська мова і література і історія, обожнює історію, особливо новітню історію і це тільки за цей рік і у нас так кожного року.

Іван ЖЕЛІЗНИК

золотий медаліст Ужгорода

Я хочу вступати в УжНУ, бо Ужгород це для мене рідне місто, це не найгірший університет в Україні… 5 років і одразу на державну службу, бажано б на митницю зразу.

Ужгородський національний університет обрав для себе не тільки Іван. Подруги Юлії з лінгвістичної гімназії теж спробують свої сили лише на іншому факультеті —  міжнародних економічних відношень.

Юлія МИТРОВЦІ

золота медалістка Ужгорода

В майбутньому я себе бачу напевне в сфері бізнесу, міжнародного бізнесу,  я б з радістю була менеджером якоїсь компанії,  а може і власником. Склейка я хочу попробувати вступити на міжнародні економічні відносини до ужгородського національного університету. Склейка Тому що це  університет знаходиться в моєму рідному місті і я знаю, що він входить в топ найкращих університету  України, то чому б і ні?

Юлія МЕЩЕРЯКОВА

золота медалістка Ужгорода

Моя мама також закінчила Ужгородський національний університет  і мені здається буде добре, якщо я теж його закінчу, і там хороша якість освіти, хороші викладачі, і думаю, що я  отримаю хороші знання, які пригодяться мені в майбутньому житті.

Ректор УжНУ Володимир Смоланка  на церемонії вручення медалей з особливою місією. Він вручив пам»ятні подарунки для переможців предметних олімпіад і закликав талановиту молодь вступати до УжНУ.

Володимир СМОЛАНКА

ректор УжНУ

Нам треба фахівців всіх спеціальностей, ми хочемо бачити молодих людей в нашому університеті, оскільки наш університет класний, оскільки ми хочемо мати приток енергії, ентузіазму, радості,  а це завжди забезпечує молодь в поєднанні з мудрістю і ентузіазмом  наших фахівців, які працюють в університеті, викладають.

16-ть з 32-х випускників Людмили Петрінко – медалісти. Є чим пишатися класному керівнику Лінгвістичної гімназії. Це 3-й випуск пані Людмили, яка слідкує за життям і становленням своїх вихованців.

Людмила ПЕТРІНКО

класний керівник 7 (11) класу Лінгвістичної гімназії

Люди себе знайшли, є і юристи , є і медики, є інженери, є частина людей, які виїхали за кордон, є ті які багато живуть в Ужгороді, хтось в Києві, хтось у Львові, ви знаєте, кожного за ким наблюдаю, всі себе знайшли і практично те, про що вони міряли вони втілюють це  в життя, мені здається, що  це немаловажний фактор, сьогодні важко в Україні знайти себе тяжко  але більша частина дітей дійсно залишається і в нашому рідному  місті в нашій Україні.

Медалі, грамоти і квіти вручені. Теплі напутні слова сказані, прощання зі школою відбулось. Попереду нове, цікаве і самостійне життя з купою доріг та складним вибором. Хочеться, щоб у цих розумників все склалось.