Подробиці

Спортсмени і благодійники бігли аби допомогти дітям. Благодійний забіг Миколайчиків вчетверте відбувся в Ужгороді. Участь взяли майже дві сотні містян. Маршрут вже традиційний. Стартували з площі Театральної, далі бігли вулицею Корзо, Набережною Незалежності, через міст Масарика на Київську Набережну, далі пішохідний міст і фініш на місці старту. Протяжність одного кола 2 кілометри. Аматори бігли 1 круг, категорія » я благодійник», а от більш підготовлені спортсмени долали дистанцію в 6 кілометрів. Час забігу не фіксували, бо ж головне тут- допомогти дітям. Обмежень для учасників не було. Головна умова -благодійний внесок, щонайменше 100 гривень. Всі виручені кошти, а це близько 20 тисяч гривень передадуть вихованцям організації » Моя нова сім’я», та частинку відправлять до одного з дитбудинків краю. Бігли родинами і не тільки. Вік найстаршого учасника 70 років, наймолодшого 3 місяці .

Олеся СМИРНОВА

Мама наймолодшого учасника

«Цього року ми вирішили долучити і сина і дочку. Мені здається це такий фановий забіг і якщо він в собі несе ще якусь благодійну мету, то це круто можна провести вихідний день. В принципі тут всі толерантні, всі спортсмени, любителі, всі розуміли, що це візочок і ми бігли в міру своїх можливостей. Ми бігли 2 кілометри.»

Юліана ГУДЗЬ

Учасниця забігу

«Я пробіжала другою. Чому вирішила взяти участь? Тому що спорт в моєму житті вже близько 13 років. Займаюсь зараз бігом. І завжди стараюсь долучатись до таких масових забігів. Тому що це своя атмосфера, підтримка твоїх друзів по бігу. І сьогодні це благодійний забіг і тому, це ще плюс. Мені здається вона хотіла ще швидше бігти навіть, ми стараємось її брати на ранкові пробіжки на забіги, і це тільки в кайф.»