Подробиці

Восьмикласник Ілля після перебування у Літньому університеті УжНУ остаточно визначився з майбутньою професією. У свої 14 уже розробляє комп’ютерні ігри та програми.

Ілля КРИВОВЯЗ, учасник Літнього університету УжНУ

Я вибрав в університеті, я буду іти на інженерно-технічний. Тому що мені подобається програмування. Я вже вивчаю програмування пару років і планую на цьому заробляти.  

Літній університет відбувається в УжНУ уже вдруге. Триває на базі 3-ї та 5-ї шкіл. Минулоріч участь у проекті взяло 30 учнів, тепер – 60. Це школярі 8-10 класів, переможці олімпіад, турнірів та тематичних дебатів. Протягом трьох тижнів вони знайомилися із життям вишу зсередини. Побували на усіх факультетах, кожен підрозділ відчули «на смак», поспілкувалися з викладачами та студактивом.

Марія ЯЦКІВ, начальник Центру гуманітарно-виховної роботи профорієнтації та працевлаштування

Крім факультетів вони також відвідали зоологічний музей, історії УжНУ, ботанічний сад, також лабораторію космічних досліджень, планетарій. Відвідали, мало хто з Ужгорода міг побачити, це стародруки наші, наші інкунабули. Вони ходили до собору.

Проект реалізований Ужгородським національним університетом спільно з міською радою. Учні задоволені таким форматом знайомства із вишем. Час, проведений у стінах УжНУ, був для них насиченим та корисним.

Школярі на три тижні відчули себе у ролі студентів. На завершення отримали сертифікати учасників Літнього університету.