Подробиці

В Ужгороді офіційно відкрили Центр підтримки підприємництва. Його діяльність направлена на інформаційну підтримку, забезпечення бізнес-консультування суб’єктів малого і середнього підприємництва, підприємців-початківців та всіх охочих відкрити власну справу, підвищення їх фінансової грамотності та професійних навичок ведення бізнесу.

Мар’яна ФЕДАКА

керівник Центру підтримки підприємництва

Буде надаватися постійна методична допомога, підготування різних документів, які необхідні самому підприємцю уже у вересні-жовтні стартуватиме навчання для підприємців, наразі формується група, які мають бажання започаткувати власну справу. Не лише ми консультуватимемо, а й залучатимемо інші органи виконавчої влади. Структури, фіскальну службу, Центр зайнятості. У нас передбачений штат у 4 працівники. Однією із вимог є знання іноземних мов. Адже ми будемо мати справу, в тому числі, із грантовими проектами. А це вимагає знання іноземних мов.

Центр підтримки підприємництва функціонуватиме при департаменті економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА. Також надаватиме інформацію про нові можливості для бізнесу, регіональні та міжнародні програми, проводитиме пошук потенційних вітчизняних та закордонних партнерів для ділової співпраці, а також організовуватиме тренінги, семінари, конференції, круглі столи з питань ведення підприємницької діяльності.

Денис МАН

директор Департаменту економічного розвиту і торгівлі Закарпатської ОДА      

 Цей центр буде розсилати актуальну базу спеціальними розсилками для малого та середнього бізнесу, за тематикою та напрямками. Зокрема, про те, хто може долучитися до тендеру актуального у даний момент. Також стартуватимемо проектом навчання бізнесу для майбутніх підприємців. До 10 серпня прийматимемо заявки, а 10 жовтня під час інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес у центрі Європи» будемо презентувати здобутки підприємців, які проходили навчання (в якій галузі і чого вони навчилися, де започаткували). Дамо  можливість здійснити супровід їхніх бізнес-планів. Загалом, це такий собі сервісний центр, який відповідатиме на усі запитання нашого бізнесу, як у режимі онлайн, так і у форматі be-to-be.

 За додатковими подробицями та консультацією – можна звертатися у Закарпатську обласну адміністрацію за адресою: пл. Народна, 4, кабінет 414.

Тел.: (0312) 61 66 35, [email protected]