Подробиці

Обурення та крики. Сьогодні на Поштовій працівники пологового будинку, активісти та небайдужі містяни пікетували Ужгородську міську раду. Люди вимагали аби до них вийшов міський голова Богдан Андріїв і пояснив чому на сесії прийняли рішення повторно провести конкурс на посаду директора пологового в обласному центрі. Позаяк, 24 червня 2019 у такому ж  конкурсі перемогла – Вікторія Пантьо.

Маріанна СПІНАТІ
акушер-гінеколог
« був конкурс, людина перемогла, все добре. Я не розумію як таке може бути, чого так ? »

Святослав ГЕРЗАНИЧ
професор медичного факультету УжНУ
« та незаконне рішення, тому і я тут. Я не розумію з якого приводу оголошений конкурс, що він недійсний. Але, однозначно, що він справедливий. Бо колектив повністю підтримує, а ці всі ігри і так далі, вони із часом змінюються».

Сама ж Вікторія вважає рішення сесії, що відбулась 9 вересня- незаконним. А позицію депутатського конкурсу упередженою щодо її персони. Переконана, це особисте відношення влади до неї.

Вікторія ПАНТЬО
переможниця конкурсу
« Не той кандидат виграв, який потрібен був виграти на цю посаду. Я не можу прокоментувати чому саме, але факт залишається фактом »

До пікетувальників з міської ради так і ніхто не вийшов. Перший заступник міського голови, Олександр Білак пояснив, що всім отримали інформацію. Конкурс проведуть повторно. Це рішення оскарженню не підлягатиме.

Олександр БІЛАК
заступник Ужгородського міського голови
« Виходити до них не є доцільним, бо всі знають позицію міської ради. І все це опубліковано на сайті. Було допущено помилку на першому етапі проведення конкурсу, в частині допущення до конкурсу людини, яка не має 5 років стажу на керівній посаді, і якщо б було якесь субєктивне ставлення, то повірте вживалися б інші заходи.

Вже, цього понеділка оголошений новий конкурс на директора пологового будинку. Натомість переможниця минулого — Вікторія Пантьо разом з колективом подала на міську раду заяву до суду та готує колективне звернення до президента.