Подробиці

Чітке україно- та євроцентристське спрямування. Просто неба, із дотриманням карантинних вимог свою закарпатську команду на місцеві вибори-2020 представила партія «Європейська солідарність». Очолює її екс прем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, нинішня народна депутатка Іванна Климпуш-Цинцадзе.
Іванна КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ
лідерка Закарпатської ТО партії «Європейська Солідарність»

Ми будемо зосереджуватися на абсолютно конкретних речах, і якщо громадяни нам дадуть мандат довіри, то ми зможемо зосередитися зокрема і на тому, щоб кожне рішення обласної ради має проходити антикорупційну експертизу. Ми будемо працювати над тим, аби цей противопадводковий фонд річки Тиса наповнювався регулярно та постійно. Також відроджувати ті сектори, які були на Закарпатті роками і століттями: виноградарство, виноробство, вироблення меблів. Окрім того, аби Закарпаття по праву, по праву, стало туристичним хабом.
Одна із успішних представниць бізнесу, які є у списку «ЄС», — директорка лісопереробної фірми, яка у Великому Бичкові займається виробництвом меблів для Європи та світу, Ірина Мацепура.
Ірина МАЦЕПУРА
діюча депутатка Закарпатської обласної ради

Я народилася у Великому Бичкові, це абсолютний центр Європи. І питання «Де Європа?» і «Чи йти в Європу» ніколи не стояло. Треба повертатися до основи, до приватної власності, до ефективного розпорядження своїм майном. Згадати, що у нас і в Конституції написано: власність зобов’язує.
Вперше пробувати себе у новій якості буде і головна лікарка-ендокринолог Закарпаття Ольга Олексик. Каже: у пріоритеті продовження реформування медичної галузі краю. Але, що важливіше, підтримання чіткого європейського вектору розвитку України.
Ольга ОЛЕКСИК
головна лікарка-ендокринолог Закарпаття

Для мене поняття цінностей «ЄС» є абсолютно зрозумілим і чітким, це та, на чому тримається українська державність. Щодо охорони здоров’я, тільки системне реформування може привести до хорошого результату. Із тим, що ми будемо дотримуватися високих стандартів надання допомоги пацієнтам, а також гідної оплати медичним працівникам.
Також у команді «ЄС» Закарпаття — знаний не тільки в Україні науковець, політолог, доктор історичних наук, професор Ігор Тодоров.
Ігор ТОДОРОВ
політолог, доктор історичних наук

Я євроатлантист за визначенням, і де б я не був, завжди підтримаю європейський вибір України. Ситуація в країні така, що не можна просто сидіти і чогось чекати, потрібно діяти і боротися. А також любити себе, як це роблять наші партнери, сусіди за кордоном в Європі та НАТО.
Європейська солідарність виступає за продовження розпочатих реформ, розвиток місцевих громад і запевняє, що веде до місцевих рад фахових і патріотичних людей.