Подробиці

14 дівчат — 1 корона. Претендентки на титул «Міс Ужгород-2019» продефілювали на першому пре-паті конкурсу. Відбулася вечірка у новому закладі міста «Чорна сіль».

За словами організаторів конкурсу, кастинг красунь на участь у «Міс Ужгород» був дуже ретельним, адже майбутня переможниця представлятиме місто на національному конкурсі «Міс Україна».

Анастасія ІГНАТКО, директор конкурсу «Міс Ужгород»

 Підготовка до конкурсу відбувалася два місяці. Перед самим початком підготовки було відібрано 14 конкурсанток для участі в конкурсі на закритому кастингу, на якому були присутні 70 дівчат. Після цього розпочалися репетиції дівчат, підготовка до самого дійства, підготовка самої концертної програми, до самого шоу, що відбудеться 22 березня. Сама підготовка була насиченою досить, цікавою. Ми здружилися з дівчатами. Вони дуже такі позитивні, і дуже багато з них працюють моделями.

Конкурсантки елегантно дефілювали у дизайнерському одязі від відомої марки «Бренд27», демонструючи навички моделінгу. Також дівчата під час показу презентували свої найкращі якості.

Кожна із учасниць налаштована на перемогу й готова гідно себе показати 22 березня о 19.00 на сцені Закарпатського драмтеатру. При цьому, усередині колективу красунь панує дружня атмосфера, хоч і суперництво за титул серйозне.

Організатори «Міс Ужгород» запевняють: шоу неодмінно здивує.