Подробиці

Вже вдев’яте — із 18- го до 20-того вересня — відбудеться виставка-ярмарок «Книга Фест». Цьогоріч захід проведуть у дещо новому форматі із урахуванням протиепідемічних вимог, через карантин є обмеження щодо приїзду закордонних гостей. Однак фестивалю все ж бути, і найголовніша мета — популяризувати книги краю та країни — буде здійснена. Насичена програма, зустрічі та майстер-класи очікують на усіх гостей.

Василь ГУСТІ – поет, заступник голови Закарпатської організації спілки письменників України

У досить складних умовах проходить фестиваль цьогорічний. Багато закордонних гостей не зможуть приїхати. Однак, так склалося що мабуть ніколи до нашого фестивалю не було стільки зацікавлення як цього разу. Мені багато людей телефонують, питають, як все відбуватиметься, які книги будуть представлені. Практично щодня, відколи триває підготовка уся бесіда навколо цього дійства.

Як розповідають організатори, цьогоріч у рамках фестивалю відбудеться і захід для наймолодших авторів «Стежка у літературу». Для початківців підготували чимало цікавого. Таким чином досвідчені літератори ділитимуться власним досвідом.

Галина МАЛИК – письменниця, співорганізаторка заходу

Я також буду представляти видавництво «Знання» яке на сьогодні змінило свою так би мовити генеральну лінію — видавничу. Зараз ми видаємо книжки більш літературно-художнього спрямування і ті, яких потребує школа. Видаємо імена, які були забуті або не видавалися понад 50 років.

Також  у рамках «Книга фест» проведуть конкурс «Мистецтво книги». Вже 17 вересня будуть визначені переможці у 12 номінаціях, загалом подано 52 книги. Урочисте відкриття виставки-ярмарку відбудеться 18 вересня у просторі «Відкритий офіс» о 10:00.