Подробиці

Співати усім серцем і для кожного  глядача – пообіцяв Іван Пилипець напередодні концерту.  В Ужгороді на сцені  обласного музично-драматичного театру народний голос країни, півфіналіст відомого вокального шоу  виступив уперше.  За кілька хвилин до сольного концерту закарпатський співак і композитор помітно хвилюється  та зізнається: готовий подарувати максимум позитивних емоцій глядачам, адже цієї миті чекав чи не усе своє життя.

Іван ПИЛИПЕЦЬ, співак

Господи Боже, ніколи так не переживав. Дуже хвилююся, адже кілька разів переносили концерт. Співатиму усім серцем, і для кожного , щоб кожен відчув той карпатський дух, той колорит, той запал, настрій і щоби казали що ми ще прийдемо на концерт до Пилипця. Тільки гарних вражень, гарних позитивних емоцій, оплески вдячних глядачів, а зі свого боку я зроблю все,  аби не вмерти на тій сцені, а подарувати людям найкращі емоції.

Серед зіркових гостей, які підтримали Івана у проведенні сольного концерту –  учасник вокального шоу країни – закарпатець Вілен Арустамов та відомий рок-гурт «Рокаш».  За словами лідера гурту,  це не перший виступ на одній сцені з півфіналістом співочого телепроекту , але, як запевнив Віктор, і не останній.

Віктор ЯНЦО, лідер гурту «Rock-H»

Я думаю, що це буде закарпатською традицією, коли закарпатські колективи і співаки  виступали якомога частіше на Закарпатті і збирали публіку, повні зали. Це найкраща буде підтримка  закарпатським культурам.

Іван ПИЛИПЕЦЬ, співак

Останнім часом у нас дуже добре усе виходить, Ми  виступаємо на різних заходах. Якраз гурт Рокаш хлопці дуже прості, такі як і Іван Пилипець. Вони готові до спілкування з усіма народами, тому напевно у нас і виходить хороша співпраця.

Під час концерту лунали композиції з нового альбому «Карпатський чардаш», який нещодавно  співак презентував своїм шанувальникам.

Упродовж двох годин, окрім виконання з-апальних та ліричних пісень, Іван Пилипець ділився власними життєвими історіями та розважав жартами. А ще, по завершенні заходу, частину  кошти, зібрані під час концерту,  як і обіцяв, передав на благодійність.