Подробиці

Напередодні Дня Святого Миколая запалили вогні головної ялинки Закарпаття на площі Народній. Урочисте відкриття в Ужгороді розпочалося з привітань запрошених гостей.

Олексій ПЕТРОВ

голова Закарпатської обласної ради

Хочу побажати нашому прекрасному краю, людям, які тут проживають – добра, здоров’я, радості, взаємопорозуміння, достатку, будемо просити Бога, щоб Він надав нам, нашим людям свою безмежну любов, тепло і своє Боже благословіння. Всіх вітаю з прийдешнім Різдвом Христовим і з Новим Роком.

6 рік поспіль в області проводять конкурс «Захисники України. Історія та сьогодення». Цьогоріч його частиною стали 700 учасників, номінацій було декілька. Одне із призових місць у номінації «Вірш» отримала 9-класниця Дарина Гаджега. Дівчина приїхала до Ужгорода зі Свалявського району разом із керівницею Ганною Куртинець. Каже, що написати власний вірш на патріотричну тематику – справа не з легких.

Дарина ГАДЖЕГА

Учениця Березниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради

Це такий особистий процес, бо ти сідаєш щось там собі записуєш, щось там думаєш. Це виходить тільки тоді, коли приходить натхнення.

На тому, що тематика вірша не проста, наголошує і керівниця Дарини – Ганна Куртинець. Каже, що працювала дівчинка над віршем довго , та написати диптих таки вдалося, адже сьогодні і діти розуміють важливість знання та вивчення історії нашої країни.

Ганна КУРТИНЕЦЬ

вчителька світової літератури Березниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради

Сьогодення і минуле – це ми об’єднали. Всі ми знаємо, які події зараз відбуваються в нашій країні. Ми подумали і свою увагу приділяли захисникам Вітчизни, бо без них ми б не мали такого свята, яка в нас зараз є. Ми б хотіли подякувати організаторам. Бо дійсно, напередодні Миколая, напередодні Нового Року, напередодні Різдва у нас вже настрій такий святковий. І ми думаємо, що дійсно завдяки нашим захисникам ми в щасті, в здоров’ї проведемо всі наші свята.

Ялинку, встановлену на площі Народній, подарувала сім’я з села Сюрте на Ужгородщині. Висота дерева – 17 метрів. На площі Театральній теж вже традиційно встановили ялинку, тут вона сягає 12 метрів, її вік – 30-35 років. Стоятимуть обидві новорічні красуні в Ужгороді, на площі Народній та Театральній, упродовж новорічно-різдвяних свят.