Подробиці

У селі Кам’яниця на Ужгородщині відбувся дитячий еко-арт пікнік «Остра the best». Остра – це ландшафтний заказник, де  збереглося багато червонокнижних видів рослин. Організатори проекту –  громадська організація «Щасливі діти» та Кам’яницька сільська рада. За їх словами, хотілось згуртувати дітей і привернути увагу до існуючих на Закарпатті екологічних проблем і найосновніше – дати зрозуміти, що на їх території знаходиться унікальний природний об’єкт, який потрібно берегти.

Людмила СЮЗЕВА, співзасновниця ГО «Щасливі діти»

Сьогодні у нас свято для дітей. Свято екологічне. Ми багато говоримо про Остру. У нас є екологічний квест, під час якого діти шукають скарби Остри. У нас буде естафета «Супергерої рятують планету, де ми будемо вчитися рятувати планету від сміття, сортуючи сміття. Крім того, на території школи працює багато різних майстер-класів, творчих, креативних і екологічних. Ми робимо із сміття різні корисні речі.

Для дітей підготували безліч локацій. Кожен міг знайти заняття до душі. Разом з аніматорами виготовляли сувеніри з кави, фоторамки з бамбука,  іграшки з фетру, ляльки-мотанки, а також розфарбовували кераміку та декорували екоторбинки.

Марія КОВАЛЬ-МАЗЮТА, Кам’яницький сільський голова

Сьогодні цей захід показує, що дітям цікаво. Це навіть якийсь новий подих. Що ми відчули, що все-таки не треба опускати руки, треба рухатися і наша Остра ще може стати таким екологічним дивом Закарпаття.

На святі зібралося близько трьохсот дітей із Кам’яниці та найближчих сіл. Їх веселили улюблені герої мультфільмів. Окрім розважальних локацій на пікніку були і спортивні, де учасники вибороли чимало нагород.

Віолетта, учасниця еко-арт-пікніка

Юліанна, учасниця еко-арт-пікніка

Анастасія, учасниця еко-арт-пікніка

Цікавинкою свята стала локація з робототехнікою, де дітлахів вчили збирати різні мікросхеми та розповідали про новітні технології. Еко-арт пікнік завершився урочистою церемонією нагородження.  Кожен повернувся додому з з новими знаннями, позитивними враженнями та подарунками.