Подробиці

Завершується уже 22-ий сезон Закарпатської ліги КВН. 25 вересня в облмуздрамтеатрі чотири команди поборються за звання найкращої. Початок гри о 19:00.

Сергій ДЕНИСЕНКО

голова Закарпатської ліги КВН

У фінал Чемпіонату вийшли чотири найсильніші команди. Це, «4-й поверх» (Філфак УжНУ), «Радужний Єнот», «Why Not?» та «Бетон». Вони і поборються за звання найкращої команди. 4 команди – 4 конкурси. Гра буде цікавою, веселою та динамічною.

За тиждень, у п’ятницю, 4 жовтня, у залі ПАДІЮНу відбудеться фінальна гра Кубку та підбиття підсумків 22-го сезону Закарпатської ліги КВН. Початок – о 19-ій.

Сергій ДЕНИСЕНКО

голова Закарпатської ліги КВН

У нас паралельно проходить 2 турніри – чемпіонат і Кубок. У Чемпіонаті визначимо переможця 25 вересня, а 4 жовтня ми зіграємо фінал Кубку, до якого пробилися 5 команд. Гра триватиме у Падіюні. Також, за традицією, будуть підведені підсумки сезону та нагороджені переможці у різних номінаціях, наприклад «кращий актор» та «краща актриса».

Усю необхідну інформацію та контактні телефони можна знайти на офіційній сторінці Ліги у мережі Фейсбук. https://www.facebook.com/ZL.KVN/ Окрім того, 4 квитки на фінал Чемпіонату Ужінформ розіграє у своїх соцмережах, стежте за анонсами.