Подробиці

Від світової класики до впізнаваних хітів сучасності. У Закарпатській обласній філармонії естрадно-духовий оркестр (під керівництвом народного артиста України Володимира Співака) готує для містян мелодичний подарунок. 1 жовтня о 18:30 відбудеться концерт «Із музикою життям». Важливо: захід триватиме із дотриманням карантинних вимог. Солісти концерту — яскраві майстри сцени — Галина Гаврилко / вокал та Роман Сойма / саксофон. Колектив запрошує всіх зануритися у світ барв, звуків, ритмів та відомих мелодій.

Музика виражає те, що не може бути сказане, і те, про що неможливо мовчати.

Деталі — на офіційному сайті філармонії http://philarmonia.uz.ua/afisha/eventdetail/161/-/kontsertna-prohrama-do-mizhnarodnoho-dnia-muzyky

Галина ГАВРИЛКО

солістка Закарпатської обласної філармонії

Світові хіти, які ви чули на Євробаченні, саундтрек до фільму та музика Фредді Меркюрі — це буде щось фантастичне. Дорогі наші глядачі, щиро запрошуємо вас на чудове свято, яке відбудеться 1 жовтня, до Міжнародного дня музики. Відбудеться воно у філармонічному залі. Буде звучати прекрасна музика, світові хіти, латиноамериканські хіти, будемо раді вас бачити.