Подробиці

В Ужгороді запрацювала дитяча залізниця. Наразі відкрито літній практичний сезон, коли діти, які цілий рік здобували теоретичні знання, — мають нагоду попрактикуватися. Учні, під наглядом фахівців, виконують усі обов’язки залізничників.

Олена АРБУЗОВА

мама юних залізничників

Старший син Андрій – працює черговим по станції. А середній син Арсеній – працює у вагоні. Він в минулому році працював у вагоні – рахував діток, які мають пільговий проїзд. А цього року його підняли – кар’єрний ріст у нього пройшов і тепер він працює у вагоні.

Ужгородська дитяча залізниця – найкоротша в Україні. Її протяжність всього 1 кілометр і 200 метрів. Наразі цією дистанцією щотижня курсуватиме локомотив і два вагони. Працюватиме залізниця щовихідних і виконуватиме по кілька рейсів.

Ярослав  АФТАНАС

голова дорожньої профспілкової організації ПАТ «Укрзалізниця» на Закарпатті

Потяг буде працювати постійно по суботам і неділям. Він робитиме по 6 рейсів в день. Вартість квитка для дорослих буде 25 гривень, а для дітей – 13.

Перший рейс цього сезону запустили урочисто – під оплески гостей та всіх причетних. У цей день всі охочі мали змогу покататися на залізниці безкоштовно. Найбільше захоплення від дитячого потяга саме у малечі

Любов  ПЛАКОШ

ужгородка

З фейсбуку дізналися і дуже зраділи, бо зимою проходили повз залізницю і все пттали: ну коли, коли вже буде. І от нарешті дочекалися – прийшли відкривати сезон. Приходимо, бо нам тут дуже подобається.

Залізнична справа стає дедалі популярнішою серед молоді – переконують фахівці.  Цього року на навчання на станції вже записалося 99 дітей, на залізниці сподіваються, що бодай частина з них справді вподобає це заняття і стане кваліфікованими залізничниками в майбутньому.