Подробиці

Поезія — це спостереження, так вважає поет і прозаїк Василь Кузан, зустріч із яким відбулася у обласній бібліотеці імені Федора Потушняка. Творчий захід із поціновувачами робіт автора тривав у  затишній атмосфері, де гість розповів чимало про свій шлях.

Василь КУЗАН — поет, прозаїк, голова спілки письменників України на Закарпатті

«Справжня поезія з’являється тоді у автора коли він ділиться, коли він має більший досвід і передає свої відчуття та світосприйняття. Тоді вже він стає і професійним письменником якого сприймають.»

З під пера митця вийшло вже понад два десятки книг. Зокрема, Василь Кузан зазначив: писання — це точно не бізнес

Василь КУЗАН — поет, прозаїк, голова спілки письменників України на Закарпатті

«Ті хто намагаються або планують заробити на цьому заробити, то вони програють і дуже швидко розчаруються. Література вона більше душі для задоволення. Адже коли автор пише із задоволенням то і читач також читатиме із цим відчуттям. Звісно автору хочеться аби хоча б матеріальні затрати, але із відомих мені письменників здебільшого вони заробляють так би мовити іншим.»

Насамкінець творчої зустрічі Василь Кузан проанонсував майбутню презентацію ще однієї книги, яка лише кілька днів тому побачила світ.

Василь КУЗАН — поет, прозаїк, голова спілки письменників України на Закарпатті

«Відбудеться презентація книги, яка носить назву «Це має значення» Вона 3-4 дні тому зявилася на світ, ще доволі свіжа. У мене лише сигнальні примірники тож я навіть не можу усім бажаючим сьогодні дати можливість придбати чи подарувати. Це книжка яку я дуже давно збирався видати, у ній зібрані літературознавчі статті і есеї про письменників. У ній зібрані 15 років моєї літературознавчої діяльності.»