Подробиці

Буревій пронісся Закарпаттям. Було знеструмлено 7 населених пунктів на Іршавщині. Бригади енергетиків уже відновили електропостачання. Окрім цього, сильний вітер пошкодив дерева на площі Петефі в Ужгороді.   Внаслідок негоди повалені дерева опинилися і на автошляхах у Сваляві та в с. Кибляри.

Наталія БАТИР, речниця Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Закарпатській області

Транспортних засобів не пошкоджено. Або інших об’єктів інфраструктури. А от у селі Загорб Великоберезнянського району дерево впало на гсподарчу споруду. Внаслідок чого пошкодила дах. Там залучалися рятувальники. Наразі ситуація уже ліквідована. Дерево розкрижоване, усунене з місця його падіння.

Повідомлень про підтоплення закарпатські рятувальники не отримували. Ситуація в регіоні наразі контрольована.

Наталія БАТИР, речниця Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Закарпатській області

Рівень річок знижується. Спостерігається у нас ще підвищена водність. Однак відбувається добігання паводкових хвиль. Якихось критичних наслідків ми не очікуємо.

Окрім цього, рятувальники надавали допомогу водіям у буксируванні 7 автомобілів, які не могли самостійно рухатися засніженими гірськими перевалами.

Синоптики ж на найближчі дні прогнозують пониження температури та снігопади у горах.

Василь МАНІВЧУК, начальник Закарпатського центру з гідрометеорології

Існує висока ступіть сходження лавин. Зважаючи на те, що ми очікуємо продовження опадів.

На більшості ж річок області продовжиться поступове зниження рівнів води. Погіршення погодних умов супроводжуватимуть і небезпечні явища: налипання мокрого снігу та ожеледиця. Тому закарпатські рятувальники рекомендують утриматися від походів у гори.