Подробиці

В Ужгородській військовій частині 15-го окремого батальйону 128-ї бригади відбувся День відкритих дверей. Влаштували виставку бойової техніки та зброї, які неодноразово використовували в зоні АТО. Також провели майстер-класи з розбору автомата Калашникова.

Володимир СЛІПКАНЬ, військовослужбовець

Порядок розбора автомата Калашникова. Спочатку магазин. Предохранітель, Кришка ствольної коробки, Возвратний механізм. Газовий поршень, у ньому байок. Без нього ніколи не стріляє. Газова камера. Та й впринципі все. Можна чистить, як кажуть.

Військові продемонстрували також своє бойове мундирування, ознайомили гостей з побутом та умовами проживання вояків.

Олександр ПАЛАМАРЧУК, командир 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону

Одне із основних питань – дати зрозуміти і побачити суспільству, що Збройні Сили є. І ми також на території Закарпаття є. На жаль, певний період напротязі року ми відсутні. Перебуваєм в зоні АТО, періодично повертаючись сюда.

Окрім того, усі охочі мали змогу скуштувати страви із так званої «польової кухні». Побачити військову частину зсередини запросили також ужгородських школярів.

Владислав, школяр

Я тут вперше, тому що тільки недавно переїхав в Ужгород. Мені тут багато чого сподобалось: різні танки, грузові машини, також машини, які перевозять поранених.

Сергій, школяр

Мені сподобалися три танки, на які я залізав.

Для гостей влаштували також показові виступи. Продемонстрували дії особового складу при попаданні у засідку та обстрілах.