Подробиці

Осередок добра й небайдужості, допомоги і можливостей для ужгородців. Благодійний Фонд Андрія Півня офіційно розпочав свою роботу в Ужгороді. Сам Андрій Півень, засновник Фонду, наголошує, що це буде простір, де можна отримати допомогу, пораду, поділитися своїм баченням розвитку Ужгорода, реалізувати цікаві проекти.

Андрій ПІВЕНЬ

засновник благодійного фонду, меценат

Мені напевно легко відповісти сьогодні  на питання для чого ми відкриваємо цей благодійний фонд, ну по-перше, саме для благодійності, бо в нашому спільному домі, в нашому місті має бути підтримка для тих, кому вона потрібна і  саме з цією метою від сьогодні в нашій родині народжується фонд.

Найкраще про людину свідчать її вчинки. Андрій Півень відомий в Ужгороді меценат, якому не байдужа доля міста і його людей. В переліку добрих і важливих ініціатив — закладення алеї сакур, допомога пологовому будинку, Ужгородському національному університету,  класичній гімназії та школам, зокрема і інтернатним установам.

Наталія БУШКО

директор Ужгородської спеціальної загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради

Нашу школу він знайшов в інтернеті і сам зателефонував, і сказав, що він бажає  бути в нашій школі, побачити як наша школа працює, він хоче чимось допомогти, якщо є потреба і звичайно ми сказали – ми звичайно раді гостям, ми  хто відмовиться від подарунків, ми раді вітати в нашій школі таких гостей і ті подарунки, які були від щирої душі принесенні  в нашу школу: щиро гарно, приємно, наші діти просто не було меж тій радості, коли вони отримували ті м»ячі, спортивний інвентар, який нам потрібен, тому що наші діти дуже полюбляють спорт, займаються спортом на хорошу, високому рівні  і такі подарунки нам були дуже приємні.

Чути, виявляти найактуальніші проблеми міста, шукати можливості та шляхи їх вирішення – це ті принципи, на яких базуватиметься робота фонду.

Олена КОРОЛЬЧУК

директор Благодійного Фонду Андрія Півня

Ми працюємо на засадах прозорості, актуальності та компетентності, орієнтований на підтримку громади та позитивний ефект для міста, ми вже запланували декілька проектів в таких напрямках, як наприклад: батьківсько-дитячі відносини та взаємодія поколінь, розвиток, навчання та професійна орієнтація дітей, психологічна підтримка дітей, батьків, сімей, екологічне просвітництво та проекти, що пов»язані   з переробкою та сортуванням сміття, активно також підтримуємо спортивний розвиток, культурне виховання, історичне просвітництво, та розвиток унікальної привабливості Ужгорода.

З 13  лютого двері благодійного фонду відкриті. До кінця місяця заплановані і спілкування з громадянами, і зустрічі з представниками громадських організацій, консультації щодо профорієнтації дітей. А ще цікавий проект, покликаний навчити батьків, як розпізнати і що робити із дитячою залежністю від гаджетів та соцмереж. Адреса фонду, Ужгород, вулиця Толстого, 44.