Подробиці

Весела розважальна програма, майстер-класи та творчі завдання. Саме таким, цікавим та корисним, запам’ятається серпень вихованцям медико-соціально-реабілітаційного центру «Дорога Життя».

50 дітей з інвалідністю зібрались разом, аби отримати купу позитивних емоцій та незабутніх вражень. Танці та пісні, театр і майстер-класи – все  аби діти отримали можливість відпочити на природі після тривалої ізоляції під час карантину.

Світлана АНІЦЕВА

Заступник директора медико-соціально-реабілітаційного центру «Дорога Життя»

«До таких заходів ми ставимося дуже добре, тому що це дає можливість нашим вихованцям для соціалізації, комунікації, разом з іншими дітьми, разом з нашими новими і старими друзями і дістати багато емоцій, гарних вражень і тому подібне».

Також на свято запросили робітників інклюзивної кондитерської школи-крамниці «Золоті серця Закарпаття», які влаштували смачний майстер-клас. А саме  розмальовку пряників.

Павло БОДАК

Робітник кондитерської школи-крамниці «Золоті серця Закарпаття»

«Наша кондитерська займається цим навчанням і подальшим працевлаштуванням людей з ментальними вадами з легкими фомрами, це – синдром дауна і аутизм, ті люди, які можуть дійсно працювати, дійсно щось навчитися і працювати кондитерами».

Аліна ХУМА

Співорганізатор

«потрібно було б все ж такибільше заходів організовувати у зв’язку з тим що дітки вже пів року сидять вдома на карантині, а тим паче зараз ми попали в зелену зону, в жовту зону, ми наразі є, і я думаю, що такі заходи, варто було б, організовувати частіше, ми хотіли на власному прикладі показати, що все ж таки це варто робити і потрібно робити і воно – потрібно робити»

Отак, усмішки та гарний настрій дітей, як мета цього заходу бул  а втілена на сто відсотків, що видно як на обличчях  дітей, так і батьків.

Бліци