Подробиці

«Біжи з Головою! Біжи до мети!» За ініціативи очільника Закарпатської облдержадміністрації, Олексія Петрова,відбувся 10-кілометровий забіг набережними  Ужгорода.

Олексій ПЕТРОВ, голова Закарпатської ОДА

Я хочу привернути увагу всіх містян, всіх закарпатців до здорового способу життя. До мого способу життя. Бо спорт – це невідємна частина мого формату. Але хочу сказати, що ми вже трохи засиділися вдома. Ми вже перейшли на помякшений карантин. Але хочу звернути увагу на те, що ми біжимо в масках. Ми застосовуємо всі обмеження , які є. Бо ми – законослухняні.

На набережній Незалежності зібралося більше сотні учасників. Для школяра Артема – це перший в житті забіг. Подолав дистанцію разом із батьками.

Артем, учасник забігу

Ноги тренуються.

Вік – не перешкода. Закарпатські пенсіонери також успішно пробігли 10-кілометровий марафон. Серед учасників – і професійні спортсмени.

Анна НАДЬ, учасниця забігу, тренерка з художньої гімнастики

Біг – основа в любому виді спорту. Кожного дня, починаючи тренування, ми починаємо його з бігу. Біг, стрибки.

Бігаю сама. Стараюся бігати кожного ранку. Якщо не зранку, то знаходжу для цього час.

Тут не було переможців і переможених. Кожен біг у своє задоволення, пропагуючи здоровий спосіб життя.

Олексій ПЕТРОВ, голова Закарпатської ОДА

Для мене біг, напевно, як і для всіх бігозалежних, це елемент медитації, ранкова година, зона комфорту, в якій ти сам із своїми думками.

Подібні забіги відтепер будуть регулярні на Закарпатті, — переконує Олексій Петров. Організовуватимуть їх щосуботи.

Олексій ПЕТРОВ, голова Закарпатської ОДА

«Біг до мети!» Наступного разу ми хочемо започаткувати ідею благодійних внесків. Дуже багато питань приходить до мене на Фейсбук. Ми їх читаємо, аналізуємо. І хочемо такими маленькими благодійними внесками через нашу Агенцію регіонального розвитку допомагати людям. Те, що просять. Діти в першу чергу.