Подробиці

Бігли і дорослі і діти. Понад 300 дорослих, та ще майже сотня дітлахів долучилися до півмарафону в Ужгороді. Перший старт дали о 9 для бігунів на найдовшу дистанцію. Серед найстарших Віктор Казанін. Чоловіку 70 років, в молодості він неодноразовий чемпіон Європи та світу. Незважаючи на поважний вік, і досі кожен ранок він розпочинає з 15 кілометрової пробіжки. Сьогодні 21 кілометр і сто метрів пробіг за дві години 12 хвилин. Результатом своїм задоволений.

Віктор КАЗАНІН

найстарший учасник півмарафону

Сегодня великолепно я бежал. Занял второе место. Проиграл молодому, которому 59 лет. Бег, это моя философия. Ради бега я и живой перед вами стою, у меня был сахарный диабет и ради бега я его вылечил.»

Не дочекавшись фінішу всіх півмарафонців дали старт благодійному забігу. Два кілометри і сто метрів пробігли близько півсотні учасників. Кожен з них вніс благодійний внесок від 150 гривень, а зібрані кошти направлять в Чинадіївський дитячий будинок. Символічно, що фінішував першим 12 річний Володимир Пархоменко

Володимир ПРОХНЕНКО

переможець благодійного забігу

Хотів допомогти дітям. Займаюсь легкою атлетикою. Дуже класно бігти було, не дуже важко.

Для дітей також організували змагання з бігу “Muffin Kids Run” на 100, 400 та 800 метрів. 10 річна Ольга Мавроматі дісталася фінішу третьою. Дівчина задоволена своїм результатом, і каже, все завдяки щоденним заняттям гімнастикою.

Ольга МАВРОМАТІ

учасниця “Muffin Kids Run”

Я не думала, що я пробіжу третя. Досередини було дуже легко бігти.

Пять з половиною років займаюсь гімнастикою. Кожен день без вихідних.»

Наймолодшому учаснику дитячого забугу всього один рік і два місяці. Та для нього це вже четвертий старт. Біг маленький Остап разом з мамою, та чотирирічним братом.

Андрій КОЗИРЬ

батько наймолодшого учасника забігу

Ми стабільно приймаємо участь в заходах, не тільки нашої області, а й по цілій Україні. І як самі бігаємо, так і дітей долучаємо. Показуємо приклад, і рекомендуємо всім долучатися. Вони чекають тих забігів, коли ми вже поїдемо в те чи інше місто, щоб побігати з дітками. В нас не є мети перемогти, а долучити дітей до спорту.

Півмарафон відбувся в Ужгороді вдруге і організатори наголошують, що вже починають готуватися до благодійного забігу напередодні дня Святого Миколая.