Подробиці

Він ужгородець в четвертому поколінні. Він з родини знаних художників. Собі ж вибрав шлях не менш творчий. Банди Шолтес — ужгородський письменник. І він став п‘ятим героєм проекту «Ужгород в обличчях», що триває в місті за підтримки українського Культурного фонду. Організатори запросили Шолтеса не випадково. Він цікавий, творчий, незвичний, а головне любить своє місто. Ще до початку зустрічі, ужгородці щиро відгукнулися на участь письменника в програмі.

Ольга ТОІЧКІНА

Співорганізаторка проекту «Ужгород в обличчях»

Ми кожного героя вибирали не випадково. І у нас в рамках семи зустрічей такі люди всі нестандартні, абсолютно з різних сфер, напрямків. Тому у нас сьогодні Банди. Ми поговоримо однозначно про Ужгород, про його життя, місця сили.  Про його книги і подорожі. І програма ще не вийшла, ми тільки анонсували, а уже багато прихильників, дзвінків, і питань, які просять розглянути разом із Бандиєм.

Сам Шолтес долучився до проекту радо. Каже кожен проект, який реалізовують в Ужгороді, апріорі цікавий — бо знайомить з місцевими людьми, подіями чи місцями. Так розвивається місто.

Банди ШОЛТЕС

учасник проекту

Кожен проект, що якимось чином стосується Ужгорода, того що тут відбувається, того, хто тут живе — він підходить до цих речей по своєму, показує Ужгород трохи з іншого боку. І я думаю, що чим більше таких проектів — тим краще, бо кожен може знайти собі щось цікаве в кожному з них.  

Проект «Ужгород в обличчях» уже став відомим серед містян. Ужгородці відгукуються на кожного героя і хочуть бачити продовження проекту. Героїв вистачить — в цьому переконані і організатори, і глядачі.

Ольга ТОІЧКІНА

Співорганізаторка проекту «Ужгород в обличчях»

Хочуть дуже багато показати героїв, які у нас в місті є цікаві, але про них не знають, їх не показують по ТВ, але ми можемо поговорити з ними в нашій програмі.

Усі зустрічі в рамках проекту виходять в режимі он-лайн, ширша відео версія розмови доступна в соцмережах на сторінці проекту та на каналі Ютуб.