Подробиці

Стрілянина – в Ужгороді, на розі вулиць Осипенка та Загорської. Невідомі здійснили кілька пострілів у автівку марки «Hyundai», за кермом якої перебував 36-річний керівник одного зі структурних підрозділів поліції Закарпаття. Кулі потрапили у передні пасажирські двері, у переднє праве крило та у кришку багажника. Сам водій не постраждав, втім поранення отримала 66-річна ужгородка, яка стала випадковим свідком події.

До слова, на спільному брифінгу у Києві міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та начальник Нацполіції Сергій Князєв заявили, що обстріл було здійснено на авто начальника Управління захисту економіки Національної поліції Закарпаття Андрія Іванківа, і правоохоронці розцінюють це як спробу протидії боротьбі з контрабандою.

Інесса МАНЗУЛИЧ-ІВАНОВА

спеціаліст відділу комунікації Головного управління Нацполіції Закарпаття

Правоохоронці встановили, що за кермом був 36-річний керівник одного зі структурних підрозділів поліції Закарпаття,  сам водій не постраждав. Втім, незначні пошкодження отримала 66-річна ужгородка, яка стала перехожою свідком події.  Їй надали медичну допомогу, життю. Її нічого не загрожує. Попередня правова кваліфікація події – стаття 348 Кримінального кодексу України, тобто посягання на життя працівника правоохоронного органу. Вживаються заходи зі встановлення осіб, які причетні до цього злочину. Згідно санкції статті, міра покарання може бути до 15 років позбавлення волі, або ж довічне ув’язнення.