Подробиці

6-та зустріч в рамках проекту «Ужгород в обличчях» відбулася у винному просторі «Сировина». І її героїнею стала засновниця і керівниця студії сучасного танцю «Бліц» Альона Камінська.

Тетяна ЧЕРЕШНЯ — співорганізаторка проекту «Ужгород в обличчях»

«Для Ужгорода це дуже відома студія, адже вони чемпіони світу. До того ж вони виховують своїх діток до вершин такого ж рівня. Взагалі у них дуже цікава зміна поколінь, ті діти які танцювали вже сьогодні навчають інших діток. Загалом «Бліц» — це родина. Вони прославляють Ужгород і пишаємося що вони у нас є.»

Ми ходимо одними вулицями, ба навіть п’ємо каву у одних закладах. Однак, можемо не знати що поряд, саме ті люди, які оспівуть, описують і врешті своєю працею роблять місто кращим. Про тих, хто надихає діяти і творити розповідає проект «Ужгород у обличчях». Сьогоднішня гостя вважає, що подібні проекти дуже потрібні місту, адже сама, переглядаючи попередні зустрічі, була приємно здивована, яким масштабом рушійної сили та мотивації володіє місто.

Альона КАМІНСЬКА –засновниця і керівниця студії «Бліц»

«Це люди, які інтелектуальні, які аналізують якісь речі і вони діляться своїми думками. І власне це змінює і наш з вами простір. Загалом проект дуже багато аспектів зачіпає. Думки цікавих і харизматичних людей, які чогось досягнули. Звісно я зараз не про себе, а про тих, хто тут був і буде гостем. Мені ж дуже приємно що мене запросили.»

Співорганізаторка проекту «Ужгород в обличчях» Ольга Тоічкіна каже, цього разу підготували непрості світоглядні питання.

Ольга ТОІЧКІКА – співорганізаторка проекту «Ужгород в обличчях»

«Ми зачепимо доволі непрості питання, про дітей, про те як наразі відбувається виховання, як відбувається розвиток танцювального жанру в Ужгороді. Я думаю кожен знає що «Бліц» цьогоріч святкує своє 30-ти річчя. Поговоримо також про організацію — наскільки складно у тих умовах, які наразі у нас є.  »

До всього «Ужгород у обличчях» має чимало схвальних відгуків та прохань про продовження проекту, ініціатори запевняють одним сезон – все точно не закінчиться.

Ольга ТОІЧКІКА – співорганізаторка проекту «Ужгород в обличчях»

«Як я вже наголошувала, цей сет із 7-ми зустрічей не буде остаточним фінішем проекту. Думаю ми зробимо певну паузу і потім вже продовжимо. Адже чимало ще творчості в Ужгороді, яку потрібно розкривати.»

Запис традиційно здійснювали у гостинній атмосфері простору «Сировина». Шоста зустріч вже доступна для перегляду у соцмережах.