Подробиці

Одна із туристичних цікавинок повернулася до обласного центру Закарпаття. Різнокольорові парасольки  – 2 роки потому – знову прикрашають ужгородський пасаж. Ініціатори ідею запозичили з Португалії, де подібна алея є найбільшою і наймасштабнішою в Європі.

Ужгородська – скромніша: наразі складається зі 120 парасоль, які закріплені у 30 рядів по 4 штуки у кожному. Орієнтовно витратили близько 20 тис грн. Окрім того, і дещо вище підняли саму інсталяцію.

Автори встановлення парасольок у місті над Ужем сподіваються: цього разу ініціатива затримається надовше та стане ще однією постійною фотозоною для туристів та містян.

Роман САРКАНИЧ

співорганізатор втілення ідеї «Алеї парасольок»

Виникла ідея, аби створити нову цікаву атракцію у місті. До мене звернулися хлопці, які займаються підприємницькою діяльністю тут у пасажі (від кав’ярні до магазинів взуття та продажу мобільних телефонів). Сказали: «давай спробуємо відновити». В цьому році вирішили трошки збільшити протяжність алеї, відповідно від бібліотеки до пройому. Кріпили на троси металічні, використовували й анкера, аби конструкція добре трималася. Сподіваємося, що ніяке повітря її не унесе, не найде стихійне лихо як ураган, чи вандали. Сподіваємося, алею не пошкодять і парасольки залишаться на місці.