Подробиці

Протягом трьох днів на штучному майданчику ужгородської п’ятої школи вирували справжні футбольні баталії. Тут відбувся відкритий чемпіонат із футболу для юнаків 7-9 років. До участі заявилися 8 колективів.

Денис ПАЙШС, керівник СК «Метеор», один зі співорганізаторів змагань

Турнір Uzhhorod cup-2020 відбувається у три ігрові дні, діти віком 7,8 та 9 років. Виступають ФК «Метеор», «Минай», «Олімп», «Зінедін», «Березний», «Берегово», «Невицьке», FSG. Проводимо такі турніри, аби забезпечити діткам хороший настрій, ігровий тонус і отримати задоволення від турніру.

Тактика, стратегія та розвиток найкращих ігрових якостей. На Uzhhorod cup-2020 боротьба тривала на кожному клаптику поля.

Юні футболісти тішаться, що можуть позмагатися під відкритим небом. Бажання в усіх дуже схожі: бути подібними до своїх футбольних кумирів та перемагати.

Саша, юний футболіст

Мені все дуже подобається, турнір хороший.

Влад, юний футболіст

Нормально зіграли. Спочатку програвали 2:0, але зібралися і виграли.

Марк, юний футболіст

Щоб наша команда перемогла.

Турнір відбувся згідно усіх карантинних вимог та протиепідемічних заходів. Організатори переконані: дітей варто вчити спортивному азарту. Аби із юних років відчували командний дух, відповідальність за себе та інших.

Денис ПАЙШС, керівник СК «Метеор», один зі співорганізаторів змагань

Таким чином ми приділяємо увагу спортивним заходам. Нам це подобається, ми самі отримуємо задоволення. Також і дітки, і батьки. Плюс популяризуємо футбол у нашому регіоні.

Переможців та призерів нагородили пам’ ятними кубками та медалями. Варто зазначити, ніхто не залишився без уваги.  Організатори переконують: такі турніри уже є регулярними та популярними в Ужгороді. Попереду — більше.