Подробиці

Близько півсотні містян зібралися у День Гідності і Свободи в Ужгороді, щоб згадати майдан, запалити лампадки за Героями Небесної Сотні. Згадати, як шість років тому стояли тут, разом зі своїми однодумцями, та відстоювали євроінтеграцію. Але найбільша цінність – об’єднання народу. Коли вирішувалась доля всієї країни, нашої України, ніхто не зміг бути байдужим. Зрештою, народ, хоч і з гіркими втратами, але переміг у своєму прагненні кращого майбутнього.

Євгенія НАПУДА, учасниця Віче

Я тоді відчувала страх, тому що страх перед майбутнім, перед долею країни, у якій я живу. Страх перед тим, яке буде у нас майбутнє, майбутнє у нашій державі, майбутнє моєї дитини, і тому сидіти вдома або там на дивані писати коментарі у соцмережах – це був не вихід. Потрібно було виходити і висловлювати свою позицію.

Андріана РУСИН, учасниця Віче

Сказали, що ми є нашим сусідам по географічним кордонам. І сказали, що ми є нашій владі тодішній. Тому це дуже важливо, надважливо, щоб нація прокинулась.

Лаврін, , учасник Віче

Відбулось повне усунення комуністичної партії України від владних важелів. Дотермінові вибори відбулись у 14-у році, вже жоден комуніст не потрапив у Верховну Раду України. Більше того, держава стала більше відкритою і молодь, такого віку, як ви, вільно почала пересуватись закордон. Це почалось саме з євроінтеграції нашої держави в європейську спільноту.