Подробиці

50 апаратів штучної вентиляції легенів передала Угорщина для закарпатських медичних центрів та лікарень. Загальна вартість усієї гуманітарної допомоги сягнула понад 3 мільйони євро. Місію здійснили через Угорську Екуменічну Службу Допомоги, яка працює в 36-ти країнах світу і надає підтримку постраждалим у війні, при повенях та інших катаклізмах. Цього разу при передачі допомоги в Ужгороді міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся з колегою – мінстром  зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петером Сіярто.

Петер СІЯРТО

міністр зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини

Ми дуже добре знаємо, що друга хвиля корона вірусу прибула до нас і всі держави повинні захисти здоров»я роботу і можливість жити своїх громадян, ми знаємо що це все створює величезні зобов»язання для всіх, хто намагається допомогти людям, а ми бажаємо надати допомогу і Україні і Закарпаттю для того, щоб вона могла боротися з вірусом.

Дмитро КУЛЕБА

міністр закордонних справ України

Співробітництво між урядом Угорщини і України є зразковим, воно ґрунтується саме на тому про що говорив попередній наш гість – на довірі …  є довіра, то можна робити великі справи… тому я переконаний,  що у нас попереду ще величніші справи.