Подробиці

50 років у покликанні, або мистецтво яке торкається двох століть. Відкриття ювілейної виставки художниці Ольги Скакандій відбулося у галереї «Ужгород».  Тут представлено 48 виконань, відчутний відсоток із яких мисткиня створила цьогоріч. На відкриття завітало чимало відвідувачів серед яких імениті митці, друзі та пошановувачі мистецтва.

Тетяна ПАЛЬКО — гостя заходу

Не припиняю дивуватися таланту Ольги Скакандій, який у неї є, який напевно даний їй Господом. Адже вона не зупиняється на досягнутому і продовжує шукати нові течії у мистецтві. З’являється щось нове – і вона вже у цій течії. Вона настільки різностороння, цікава і мабуть вона не перестане дивувати ніколи. В цьому вся Ольга Скакандій.

Сама ж мисткиня підтверджує, що постійно хочеться пробувати щось нове, аби йти в ногу із часом. Народилася Ольга Скакандій в селі Брід Іршавського району. У 1971 закінчила Ужгородське училище прикладного мистецтва. Із 2003-го — членкиня Національної спілки художників України. 2009 та 10-го років — лауреатка обласної премії ім. Й. Бокшая та А. Ерделі. Крізь роки, віддані мистецтву, і сьогодні творити художницю надихають: люди і оточення, а точніше — захват від них.  

Ольга СКАКАНДІЙ – художниця

 «Повинно щось захоплювати, чи тема, чи подія, чи людина. Ти просто хочеш це зробити, це пригадую випадок із портретом онучки. Донька каже, зачекай я її хоч причешу, перед тим як малюватимеш. Я ж відповіла що хочу її зобразити саме такою, якою вона є житті.»

Художниця каже: перш за все цією виставкою хочеться  підтримати дух людей через непростий період, який зумовила пандемія. Виставка Ольги Скакандій триватиме 2 тижні.