Подробиці

43 протоколи за порушення правил карантину було складено правоохоронцями на ужгородців. Зокрема, попередили і дві кав’ярні, які працювали попри заборону.

На спеціальній нараді у місцевій прокуратурі підкреслили: ужгородці масово не дотримуються карантинних обмежень: прогулянки без індивідуальних засобів захисту у громадських місцях, без безпечних дистанцій та інші порушення особистої безпеки. Усе це тільки сприяє поширенню небезпечного вірусу. Тому на «травневі» правоохоронці будуть посилено патрулювати місто та закликають ужгородців залишатися вдома.

Марина БЕЗЕГА, речниця прокуратури Закарпатської області

В Ужгородській місцевій прокуратурі проведено нараду за участі керівників Ужгородського відділу поліції, Управління патрульної поліції та Ужгородського міського голови щодо недотримання карантинних обмежень, які наразі встановлені у місті. Як поінформували працівники управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві, з початку запровадження карантинних обмежень, ними складено 35 протоколів за порушення правил щодо карантину людей (ст. 44-3 КУпАП). Ще 8 протоколів складено поліцейськими Ужгородського відділку поліції. Також правоохоронцями складено 2 протоколи на власників кав’ярень, одна — в історичній частині міста, які працювали усупереч встановлених обмежень. Присутні узгодили ряд заходів, задля запобігання поширенню COVID-19. Зокрема, поліція введе додаткові патрулі для забезпечення правопорядку на вулицях обласного центру. Зокрема, будуть введені додаткові патрулі на вулицях міста. Закликаємо провести ці свята вдома, тим більше погода цьому сприяє.