Подробиці

Є рекорд у найдовшому неперервному естафетному бігові! Відтепер він належить Ужгороду. За 85 годин закарпатцям вдалося пробігти 1033 км, що навіть перевищило запланований результат щодо кілометражу, — кажуть в ужгородському біговому клубі. Розпочали естафету 21 серпня о 7 ранку, бігли 4 дні і 3 ночі та подарували рекорд до Дня незалежності України.

Олексій КУРУЦА

співорганізатор «Uzhhorod Ultra 1000 km», Urun club

План був такий, аби ми вклалися у 1000 км за 85 годин. Але завдяки тому, що в Ужгороді у нас багато класних спортсменів, ми закінчили на 3 години раніше, і уже зараз насолоджувалися самим процесом бігу. Представник Книги рекордів був на 1000 км, зафільмував нас та відправив на Київ, там теж підтвердили результат рекорду.   Ми уже тільки думали, скільки додатково кілометрів зможемо пробігти.

Загалом у забігові взяли участь 90 людей: були як професійні спортсмени, так і просто поціновувачі бігу, небайдужі та волонтери.

Юліанна Гудзь та Нікіта Гальчак своє життя пов’язують зі спортом. Юля займалася легкою атлетикою, нині допомагає людям прийти у форму. Нікіта ж — футболіст та тренує діток. Кожен пробіг не один етап естафети, а Юліанна серед дівчат була найактивніша — пробігла справжній марафон у 42 км. Тішаться, що рекорд — вдався, а вони — його частина.

Юліанна ГУДЗЬ

учасниця Безперервної естафети естафети «Uzhhorod Ultra 1000 km»

Коли сказали, що ми біжимо цю естафету, я загорілася!  Долучила хлопця свого, який прокинувся о 2 ночі та побіг естафету, друзів, маму, всі щасливі та раді.

Нікіта ГАЛЬЧАК

учасник Безперервної естафети естафети «Uzhhorod Ultra 1000 km»

Дистанцію не важко було пробігти, важко було прокинутися так рано, бо організм не адаптований. Це був трошки стрес — пробігти о 3 годині ночі. Якби ще м’яча дали, я б активніше побіг.

Одним зі спонсорів забігу стала Тойота Центр Ужгород Карат Мотор, вони долучилися до організації заходу та підтримували учасників під час естафети.

Юрій ПОПАДИЧ

начальник відділу продажу Тойота Центр Ужгород Карат Мотор

Тойота Центр Ужгород Карат Мотор також долучається до пропаганди здорового способу життя, Ужгород встановлює рекорд України і нам приємно до цього долучитися.

Бігли учасники за маршрутом: Набережна Незалежності, міст Масарика, Київська набережна, пішохідний міст, набережна Незалежності. Попередній рекорд України належав Полтаві.

Владислав ЛАКАТОШ

представник Книги рекордів України в Закарпатті

Категорія «Спорт. Рекорди» у нас вперше. Минулого року зафіксований такий рекорд був у Полтавській області, але там було 900 км за 72 години. Тут 85 годин безперервного бігу, було побито рекорд. Навіть так скажу: встановлено нову  планку у 1033 км, це і будемо фіксувати.

Обійми радості, переможні танці та фейерверки із шампанського. Так на фініші раділи встановленому рекорду, приймали відповідні дипломи, які засвідчили досягнення. Організатори та учасники ужгородського бігового клубу запевняють: це не останнє звершення, на яке замахнулися. Пропагувати здоровий спосіб життя не припинять та запрошують долучатися до тренувань.