Подробиці

100 днів на посаді – першу риску своєї роботи підводить голова Закарпатської ОДА Олексій Петров. Як людина в області нова, цей час він використав аби вивчити і сформулювати для себе головні пріорітети. А це чотири широкі теми: індустріалізація, туризм, інфраструктура та  екологія. Щодо першого, то мова йде про відновлення роботи на пільгових умовах індустріальних парків (спочатку, як пілотний проєкт), туризм — завжди був ключовим пріорітетом і тут потрібно лише вирішити серйозні інфраструктурні проблеми. В тому числі і будівництво доріг. Цьогоріч Закарпаття отримало на ці цілі більше 4-х мільярдів гривень і в ремонті траси Мукачево-Рогатин, Хуст-Долина та Ужгород – Самбір. Відповідальність за будівництво їх на Службі автомобільних доріг,

Олексій ПЕТРОВ                                             

голова Закарпатської ОДА

Ми не можемо здати перший, другий шар і  чекати  на наступний рік, коли прийде ще додаткове фінансування, от ви узяли скільки коштів є,  ви задаєте там першу другу чергу, але здаєте в експлуатацію, чітко, приїжджає дорконтроль, робить кернування, подивились, здали в лабораторію, комісійно прийняли, подивились обочини, все, що передбачено проектом.

Говорили і про авіасполучення. Олексій Петров не вірить в можливість спорудження аеропорту у Мукачеві та паралельного функціонування двох об”єктів.

Олексій ПЕТРОВ

голова Закарпатської ОДА

Ну, якщо є бажання і чиясь ідея фікс, ну, хай пробують. Чесно кажучи, я знаю, що місцева влада виділила 500 тисяч гривень на предпроектну документацію, зараз вони займаються цим, чесно кажучи я особисто не вірю, що два аеропорти можуть працювати в  одному повітряному коридорі.

Генерал-майор СБУ, а саме з посади начальника управління СБУ у Кіровоградській області прийшов до нас Петров за сто днів роботи уже зіштовхнувся з локальними проблемами. Тут і паводок, і стрілянина, і децентралізація з угорською темою і ковід -19 з купою його наслідків для економіки та соціуму. Голова ОДА до своїх переваг відносить стресостійкість і вміння добирати кадри, тому здаватись не збирається.