Подробиці

Ужгородця Cергія Микиту вважають одним із найпопулярніших блогерів Закарпаття. Їдучи з роботи на велосипеді, він вже обдумовує ідею для чергового гумористичного допису.  Його жарти актуальні, написані на злободенні теми.  Минулого року чоловік навіть потрапив до сотні найвідоміших блогерів в Україні.  Каже: найлегше пишеться на закарпатську тематику, однак намагається створювати пости і для ширшої аудиторії.

Сергій МИКИТА

блоґер

Це дуже близько, дуже знайомо. Багато твоїх друзів знають, коли що обговорюється: ремонт доріг, переїзди, тераси на Корзо, мер, губернатор. Усе, що закарпатське, найближче мені. Але намагаюся писати і на всеукраїнські теми. Рекорд у мене був, коли я написав про Савченко (приблизно 4 тисячі лайків було). Це політична тема. Про політику пости збирають найбільше лайків, тому що політика завжди людям цікава. Я вважаю, що найлегше набрати лайків на політиці.

Сергій Микита жартує, що вважає себе тільки найвідомішим блогером у Новому районі. За «радванський» напрямок Ужгорода відповідає його друг Олександр. Хлопець пише тільки вдома, аби не бути залежним від соцмереж. З собою навіть не носить смартфон, а користується старим мобільним. Чимало ідей у нього з’являються під час прогулянок або коли моніторить новини.

Олександр ШЕВЕЛЮК

блоґер

Коли сталася резонансна подія, коли внесла одна дружина з посадовців великий завдаток (100 млн), то я зробив картинку-мем «Love is…Любов — це коли за тебе вносять залог». Він набрав близько 1000 репостів.

Одна з найулюбленіших тем Саші — міст Анкудінова, який постійно підтоплює в Ужгороді.

Олександр ШЕВЕЛЮК

блоґер

Я розумію, що туди вклали, мабуть, якісь кошти. Але воно постійно затоплює. Тому залишається жартувати. Я сподіваюся, міська влада читає наші дописи, тому що всі сайти репостять з заголовками «Закарпатські гумористи підірвали мережу». І вони, може, звернуть на це увагу. Я не вірю, що цю проблему не можна вирішити.

 

Блогери все частіше роблять інтернет-меми: беруть картинки та адаптують їх до своєї тематики. Ще один ужгородський гуморист Олександр зізнається: коли потрібно швидко створити цікаву «фотожабу», використовує звичайну програму «Paint».

 

Олександр ГАНУСИН

блоґер

Я насправді не вмію у фотошопі нічого робити. Якщо я роблю якусь «фотожабу», то це все в «Paint». Вони не завжди дуже якісні з технічної точки зору. Але маємо те, що маємо. Нормально ставлюся до фрази «Жартівники підрвали мережу» . Ми з хлопцями у Фейсбуку жартуємо про підривачів мережі. Ніякого негативу не бачу, що сайти забирають наші жарти. Я думаю, що має бути баланс. Є в нас купа зради й негативу.  А ми маємо зробити баланс, щоб був позитив.

Блогерство з кожним днем набирає обертів на Закарпатті. Актуальних тем вистачає, тож ужгородські гумористи здебільшого знають, про що будуть їхні наступні дописи.