Подробиці

Вогонь – це мій ритм життя. Я ще з дитинства знала, що без сцени не можу. Знала, що я буду артисткою. Але ніяк не думала, що буду артисткою вогняного жанру. Я думала, що буду танцюристкою. Але ніяк, що то буде з вогнем.

(перекрити її слова фрагментом із танцю)

Нестримна, енергійна, креативна та пластична. Саме такою є одна із засновниць ужгородського театру вогню та світла «Flamberg» Беата Чабіна. Ще дитиною вона захоплювалась стихією вогню, а під керівництвом брата, котрий, до речі, є кращим бризером Закарпаття, стала навчатися майстерності Fire Show.

Беата ЧАБІНА, фаєрщиця

Ой, це було 6 років назад, у 2012 році, я перший раз побачила виступ брата на Театральній, а потім уже я вирішила попробувати, подивитись тренування. А потім прийшла одна людина, сказала, що треба ще одну дівчину. І я така, ні-ні, я не буду. І брат каже, та давай з нами виступати. Усе ж таки я наважилась. Це було дуже важко, але я наважилась, взяла в руки вогонь. Спочатку не крутила, а лише його тримала, реквізит такий. Вогонь виглядав так, що я мала його одягати і фітільок горів біля мене. І спочатку було відчуття, ніби горить моя рука. Це було дуже страшно. Потім уже десь четвертий раз взяла цей реквізит, і потім уже я звикла до нього і зрозуміла, щ все ж таки буду виступати.

Беата зізнається, що під час шоу найбільше боялась не за себе, а щоб інші не постраждали. Глядачі в залі настільки мотивували, що під час навіть найпершого виступу страху не було.

Беата ЧАБІНА, фаєрщиця

Перший виступ був через чотири дні після першого тренування. Перший номер був мій. Я стояла і бачила всіх людей. Це була найбільша публіка, яку я лише бачила. І тут підходить брат. Ну що, каже, запалюємось. Ти перша починаєш. Я роблю останній видох і кажу: ну давай. Він мене запалює і я починаю. Потім після виступу у мене вже такі були емоції. Під час виступу в мене був спокій чогось. А вже після нього адреналін якийсь. Уже після того я почала переживати.

Театр вогню Фламберг спеціалізується й на світлодіодному та піротехнічному шоу, що зараз користується великою популярністю. Як зізналась Беата, композицію виступів й усі рухи продумовують разом із братом. Хоча костюми для учасників колективу дівчина шиє сама.

Беата ЧАБІНА, фаєрщиця

Костюми придумовую я. Але все одно під час шиття я вже знаю ще щось змінити. Я ж так намалюю, як то має бути. це реалізовую. Але все одно мушу ще щось додумувати. Бо щось там просто, щось таке.

Уже за 3 роки колектив набув популярності й досягнув чималих висот. На його рахунку вже не одне призове місце на спеціалізованих фестивалях.

Беата ЧАБІНА, фаєрщиця

Більше виступаємо на весіллях, на днях народження, на фестивалях виступали: на «Ужгородській палачінті» в Ужгороді, на різних ярмарках різдвяних. На фестивалях у Львові виступали і на фестивалях вогняних: на  «FIRE LIFE FEST» три роки, на «WOW SHOW FEST» ми зайняли перше місце в минулому році.

Але на цьому Беата не планує зупинятись. Кожного дня вона удосконалює свою техніку, щоб і надалі радувати своїм фаєр шоу.