Подробиці

Оксана Пинтя – щаслива мама двох дітлахів. Та досить поширена проблема «чим зайнятися мамочці в декреті?» її не оминула. На допомогу прийшов брат – подарував набір ножів для карвінгу. Так Оксані відкрився світ нового захоплення і можливостей.

Оксана ПИНТЯ

майстриня декору з карвінгу

Техніка називається «карвінг» — різьба по овочах та фруктах. Для них необхідні декілька видів ножів в основному. Їх дуже багато різноманітних ножів, різноманітних ножиць і приладдя.  Ми використовуємо довгий ніж, короткий ніж і гострий двосторонній ніж, як лезо.

Починала з виготовлення маленьких їстівних букетів, з якими ходила в гості до друзів. А далі посипалися замовлення. Друзі фотографували букети, рекламували роботи у своїх колах і захоплення стало маленьким бізнесом.

Оксана ПИНТЯ

майстриня декору з карвінгу

Воно настільки набрало обертів і масштабів, воно настільки затягло і воно все цікаво. Уже більше чотирьох років цим займаюся. Тобто далі йде вдосконалення, далі йдуть якісь цікаві такі моменти. Постійні майстер-класи. Обов’язково постійно на майстер-класи я їжджу. Раз у році, два рази в році обов’язково я відвідую різноманітні майстер-класи.

Найпершим замовленням був декор для весілля. Тоді із 20-ти кілограмів фруктів складали простенькі пірамідки та робили звичайну нарізку. Зараз Оксана має власний рекорд наймасштабнішого святкування.

Оксана ПИНТЯ

майстриня декору з карвінгу

Найбільше не даному етапі було весілля на 300 осіб. Ми робили козацький стіл. Дуже великий козацький стіл. Туди пішло більше 6 кілограм мясних виробів, більше 5 кілограм сирних і десь близько 10 кілограм овочево-фруктових нарізок різноманітних. Плюс різноманітні канапки, різноманітний декор. Декор із гарбузів був, різноманітні маринації. Це був такий дуже масштабний стіл, дуже яскравий, гарний.

Наразі, Оксана розширює географію і приймає замовлення з-за кордону. Це як інтернаціональні весілля, так і постійні клієнти на усі свята.

Оксана ПИНТЯ

майстриня декору з карвінгу

Так, є замовлення з-за кордону. Мені дуже часто дзвонить замовниця із Нової Зеландії для того, щоб я привітала з доставкою її або родичів, або друзів, або знайомих. Зараз було останнє – це була її мама. У мами був день народження, а потім через тиждень у хрещеного. Тобто, вона мені говорить, що їй потрібно і як їй потрібно, що саме вони люблять, а далі я вже комбіную і роблю доставку безпосередньо імениннику.

Родина майстрині дуже радіє такому захопленню мами, адже завжди можна скуштувати шматочок чогось смачненького та екзотичного. Сама ж Оксана каже: орієнтується на вподобання і побажання клієнтів навіть тоді, коли робота може зайняти майже 14 годин.