Подробиці

Спокій, сконцентрованість та  музика – ось, що допомагає цій милій дівчині створювати власними руками цікаві та неповторні прикраси. І кожна особлива, з душею та зі значенням. Засушити квіти та залити смолою, додати готову фурнітуру і все — здається зовсім просто. Насправді кожна прикраса Нелі Піон має свою душу, несе певне значення, як для її розробника, так далі і для власника цього витвору. До речі цією справою Неля займається менше року, але результативно.

Неля ПІОН, майстриня

Я не ставлю собі за мету цим займатися. Це хобі, але яке приносить прибуток. У мене сімя така досить творча. Особливо мама. У бабусі величезний двір, великі квітники, і там я збираю багато свого матеріалу. Робіт було, якщо підрахувати близько 200-250. Це одна з перших моїх робіт. А перша у мене лише на фото є. Я її не продавала, бо це вийшла робота на сміх.

Бувають замовлення, коли люди приносять власні засушені квіти, котрі у них викликають приємні спогади. З таким матеріалом важко морально працювати.

Неля ПІОН, майстриня

Було одне важке замовлення. Одна жінка принесла мені свою троянду, щоб я з пелюсточка зробила їй прикрасу. Троянді було 17 років. Із квіткою була пов’язана ціла історія. Я дуже переживала. Вона мені дала чотири пелюстки, які ми знову вимочували, знову у файлик, у книжку. Все гарно засушилося. Вийшло гарно. Було страшно, але про запас я мала ще три пелюстки. Я хотіла, щоб обов’язково сподобалося замовнику. Жінка дуже хотіла цю прикрасу. Колір змінити я ніяк не могла, але вийшло гарно.  

Нам здається, що квіти прекрасні лише коли цвітуть, коли щойно зірвані, коли є аромат від живих пелюсток. Але для Нелі краса квітів починається з моменту, коли бачить, наскільки гарно засушені пелюстки зберегли колір, форму та свою неповторність.

Неля ПІОН, майстриня

Я коли почала це робити, то якось по-новому подивилася на усі квіти. Коли просто прогулюєшся, то не звертаєш увагу на те, які вони всі гарні. А зараз я беру кожну квіточку, роглядаю чи вона підходить, багато уваги цьому приділяю Як тільки незабудки розцвіли, мені так приємно було, дуже багато прикрас із незабудками я реалізувала. Зараз дуже гарною є голуба гортензія. Я взагалі люблю цю рослину – вона зберігає гарний, небесний колір. Є блідо-рожева. Гортензії дуже гарно виходять. У смолі колір самої квітки не втрачається. Хіба якщо навмисно не ставити його на сонце, аби воно випікало колір. Але якщо в мене були жовті троянди, гарні пелюстки, то в них колір трохи вигорає від сонця. Ось ці, весняні крокуси, повністю зберігають колір. Ця троянда свій колір зберігає. У мене такий самий кулон вже з грудня, і ношу я його дуже часто, як бачите нічого йому нема – гарний колір. Я дуже задоволена цими трояндочками. Є квіти з якими дуже люблю працювати. А є й такі, з якими просто хочеться спробувати аби поставити галочку.  Я дуже люблю Ужгород.  В період сакури я встигла запастися цвітом. Багато в мене було гарних прикрас з пелюстками та квітами. Дуже приємно, що майже усі пороз’їжджалися по всій Україні – в Києві,Житомирі, в Луцьку. Знайомі порозкупляли на подарунки. Ужгород славиться сакурами.

Улюбленою ж квіткою самої Нелі є піон. Звідси й псевдонім. Дівчина відкрита і щира. Відверто розповідала про всі нюанси роботи.

Неля ПІОН, майстриня

Спочатку дуже багато браку було, просто повірити тяжко. Воно здається, що легко а насправді вдалість виробу залежить від багатьох факторів – неправильно змішані компоненти, через перепади температури повітря неправильно висихає, відтак іде в смітник. Ніколи не робила хоч би як. Щоправда і тепер бувають браки, воно не без того./ і в сушці були деякі промахи. Досі не знаю як засушиться, може втратити колір, ламатися, воно ж усе крихке. Може лише 30 відсотків із сушки придатне для використання.

Виставки, фестивалі, ярмарки – ось місця де можна зустріти цю милу дівчину з її авторськими прикрасами. Колекція ювелірних прикрас від Нелі Піон постійно оновлюється. Серед цього розмаїття може і бути і ваша індивідуальна прикраса.

Категорія:

Головне, Обличчя

Ключові слова:

, , ,