Подробиці

Її ексклюзивні колекції вражають оригінальністю та креативністю,а  той, хто одягає речі від ужгородського дизайнера Лори Арт — не боїться новизни та прагне виділятись  із натовпу. Упродовж десяти років своєї творчості Лора створила понад тисячу різних авторських моделей. Майстриня зізнається, працює безперервно, а ще,  у кожну свою роботу вкладає не лише великий труд, а й душу та любов.

Лора АРТ, дизайнер одягу

Я всегда в работе. Всегда у меня тут какие-то ткани, брошки, браслеты…Это непрерывный процесс. Я маме шью, своей малой, сестра очень любит носить разные вещи. Есть у меня знакомые женщины, которые постарше — так и они ходят в шароварах и чувствуют себя прекрасно. Эта одежда для свободных духом людей в любом возрасте, когда душа всегда молодая. Люди чувствуют себя классно в моей одежде, потому что я вкладываю в нее душу.

Ще в дитинстві Лора обожнювала малювати й мріяла стати дизайнером. У ранньому віці дівчинка наважилась на перший крок і взялася опановувати майбутню професію. Різнокольоровий яскравий рюкзак був  першою її авторською роботою.

Лора АРТ, дизайнер одягу

Тогда помните это были очень модные рюкзаки с такими карманами, у нас буквально пару человек тогда носили. Я тогда уже знала что это будет самое то. Всегда, когда мы с мамой гуляли и смотрели по витринам магазинов я всегда чувствовала что будет новое и модное. Я всегда это чувствую: колористику, фактуры.

Зі стилями дизайнер постійно експериментує. Всі речі, створені нею – виключно витвір творчої фантазії. Ескізи усіх цих моделей  розроблені на власних відчуттях – переконує майстриня.  Головне, аби одяг від Лори Арт був практичний.  Тож у колекції є й такі  речі, що пасуватимуть панянкам, які  полюбляють і спортивний стиль – каже дизайнер.

Лора АРТ, дизайнер одягу

Я даже не знаю, потому что в моем стиле намешано. Я так всегда  пишу на фотках что это стиль от Лори Арт. У меня тут смешаный и фольк, этно и бохо и много стилей. Я всегда экперементирую. Могу сделать частично спортивний образ.  Ни на чом не останавливаюсь. И всегда что-то новое пробую. Я ни на кого не похожа.

Крім спідниць, блузок, суконь,  шароварів, сумок та поясів, які декоруються та обшиваються бісером й камінням —  дизайнер шиє і різноманітні брошки з тканини, а також власноруч виготовляє яскраві прикраси та аксесуари до своїх же колекцій. Ужгородкам пропонує одягнути не тільки окремі елементи одягу, але і повноцінні костюми, що виглядають ось так:

Лора АРТ, дизайнер одягу

Полноценный костюм от Лоры Арт. То есть всегда очень много деталей: внизу юбки, шаровары, всякие сверху блузки, платья, брошечки, много аксессуаров сумочки, пояса. Если бы была голова были бы дреды, платки.

Упродовж своєї творчості Лора Арт часто бере участь у різних фешн-проектах, що проходять в обласному центрі. Нині дизайнерка працює над новою колекцією, яку планує повезти на міжнародний показ, що відбудеться уже цієї осені в Угорщині.