Подробиці

У кожної людини є хобі: вони різні за статусом, нахилами та вподобаннями. Найбільш поширеним є в’язання. І якщо гольф – це заняття для мільйонерів, то в’язання це про мільйонів. Майстринь стає дедалі більше, особливо молодих мам.

Крістіна ОЛЕШИН

майстриня в’язки

Я тепер мама в декреті, а  навчалася на математичному факультеті і працювала бухгалтером. Уже коли народилася маленька донечка я задумалася, чим зайнятись, щоб відволіктися від побуту. Бо коли ти весь час вдома, то будні однакові, і завжди одне й те саме. Я вирішила пошукати щось в інтернеті для душі.

І хоча у дипломі математичний профіль, перше, чим вона захопилась — були тримачі. Мотивація Крістіни спить у дитячому ліжечку. Спочатку замовила для доньки, а згодом зробила сама і займається цим досі. Гризунці силіковані і повністю безпечні. Відмінна річ, коли в малят ріжуться зубки.

Крістіна ОЛЕШИН

майстриня в’язки

Тримачі я робила, робила, але така людина, що постійно одне й те саме набридає. І я вирішила, якщо вже обрала дитячу тематику, тоді рухатимуся в цьому напрямку. Натрапила в інтернеті на фото дитячого пледика з хорошими характеристиками. Це був початок осені і, гадаю, крута пора, щоб щось почати. Прочитала про пряжу, техніку, подивилася, як це робиться. Мені сподобалося.  Адже на той час не вміла в’язати ні спицями, ні гачком і я просто зробила це руками. Ну от зв’язала; він дійсно дуже м’ягенький. Можете спробувати.

Любов до м’якості на цьому не закінчилась. Наступним хобі стали іграшки. Не довго думаючи, Крістіна взялась до ютубу, аби вправно оволодіти гачком і непростою технікою з ним.

Крістіна ОЛЕШИН

майстриня в’язки

Казала бабуся, що навчить, а я чомусь не піддавалсь. А згодом дуже пожалкувала. Подивилася так само відео-уроки. Купила пряжу і намагалася зв’язати. З першого разу, звісно, не вийшло. Купила ще одну пряжу, потихеньку зрозуміла процес і зв’язала зайчика. Тоді він був для мене ідеальний.  Так само вирішила хобі перетворити в маленький дохід. Це приносить мені задоволення і плюс деякі кошти в сім’ю.

Така альтернатива хенд-мейд складає гідну конкуренцію магазинній. Матеріал в загальному коштує в межах 200 ( двох сотень) гривень, а  Зв’язати вдається за 5 годин. І поки малеча засинає у ліжку, Крістіна береться за нитки.

Крістіна ОЛЕШИН

майстриня в’язки

Хотіла б таку  якусь відкрити студію, щоб не просто продавати, а запропонувати мамам разом за чашечкою кави чи чаю зв’язати пледик .

В’язання дозволяє розслабитись, подумати про життя і ще заспокоює. Існує стереотип, що в’яжуть тільки бабусі. Втім це не ретро хобі. У Крістіни з ним пов’язана давня мрія.

Крістіна ОЛЕШИН

майстриня в’язки

 Через десять років я бачу себе мамою двох дітей. Але є така ціль, щоб зробити якусь свою авторську іграшку, щоб вона була цікавою для дітей і розвивала.

Її енергії можуть позаздрити усі батарейки. Яскрава, невгамовна і несхожа на звичайну маму з візочком. Крістіні приємно отримувати емоції, життєву енергетику і стимул від того, чим зараз займається.