Подробиці

Олеся Смирнова – журналістка за фахом і візажист за сумісництвом. Довгий час дівчина працювала на телебаченні та в онлайн-виданнях. Але незабаром зрозуміла, що їй бракує яскравих фарб у житті. Тому спочатку знайшла себе у малюванні, а вже пізніше – у візажі.

Олеся СМИРНОВА, візажист

Насправді все дуже банально. Все взагалі не так, як буває у людей, художників, чи музикантів, які люблять з дитинства грати, танцювати, малювати. Я не цікавилася косметикою, красою, модою, нічого такого. Просто одного разу я натрапила на інформацію, що набираються курси на професійний макіяж. Вже до того я почала малювати дома фарбами на холстах. І вирішила, що чому б не спробувати помалювати на обличчі? Це вийшло дуже спонтанно і досить результативно. Тому що я побачила вже тоді, що мені це вдається і вирішила не закидати цю історію і рухатися в цьому напрямку вже професійно.

Олеся не боїться експериментувати. Собі завжди робить макіяж під настрій. Це може бути стриманий нюд, або епатажний мейк з намальованим пірсингом та яскравою помадою. Одним із основних компонентів ідеального макіяжу називає правильно підібрану тональну основу. Косметика необов’язково повинна бути дороговартісною. Головне – вміти майстерно її наносити, знати свій тип шкіри та модель обличчя.

Олеся СМИРНОВА, візажист

Потрібно мати на озброєнні завжди тональну основу. Потрібно мати туш для вій і хоча б легкий блиск для губ. Це така основа, яка потрібна кожній дівчині. Маст хев такий.

Олеся розповідає:  під час її журналістської роботи був період, коли надзвичайно втомилася від людей. Тоді і подумати не могла, що незабаром бачитиме  у них натхнення.

Олеся СМИРНОВА, візажист

До мене приходить клієнтка і я надихаюсь її красою. Ї мовчанням, чи, навпаки, коли вона говорить. Сміхом, чи серйозністю. Насправді, я надихаюсь людьми, простими людьми кожного дня, кожного ранку, з якими я працюю, з якими я співпрацюю.

Олеся має власну філософію життя. Вважає, що жінка – прекрасна у будь-яких проявах. Головне – бути в гармонії і щодня себе пізнавати. Вона полюбляє створювати креативні макіяжі. Тут найбільше відображається її світобачення, можна поекспериментувати і створити яскраві неординарні образи.

Олеся СМИРНОВА, візажист

Креативний макіяж – це малювання по живому. Це мій внутрішній прояв на людині, яка має свою харизму, свою ауру. Фарбувати по тілу, по шкірі – це не фарбування по паперу, полотну. Це взагалі різні речі. І відчути це можна тільки спробувавши, як це. Це жива картина і її можна точно так же прочитати, як твір письменника, чи полотно художника, чи як пісню, чи музику композитора. Головне у цьому виді макіяжу – це вміння думати.

Олеся уже має свій авторський стиль. Вважає – потрібно безперервно навчатися та вдосконалювати вміння. Тому майже щодвамісяці проходить різні курси, відвідує майстер-класи у провідних фахівців України.  Візаж для неї – це не просто професія, а засіб для самовираження.