Подробиці

Мріяти можна не тільки про шубу, новий телефон чи Париж на вікенді. Еліна зараз пече капкейки, в минулому танцювала, а кілька років тому стала кандидатом у майстри спорту. Її хобі, як черевички,  — змінюються. Вона любить усі заняття . Каже, в першу чергу, потрібно у всьому залишатись собою.

Еліна ДОБОШ

кондитер

Природна, ніжна та справжня. Її друге ім’я – мотивація. Саме це слово привело її в спорт. Важко уявити, що ця тендітна дівчина стала на лижі в 4 роки.

Еліна ДОБОШ

кондитер

Вона любила  швидкість і це приносило удачу у слаломі. На лижах Еля об’їздила схили Буковелю, Драгобрата, Славська та Пилипця, а за кордоном —  Австрії, Чехії, Туреччини, Німеччини, Словаччини та Швейцарії.  Відтак спорт забирав не тільки сили та час , а й чималі гроші.

Еліна ДОБОШ

кондитер

Сумно визнавати, що зараз країна не може підтримати молодих людей, які мають певні досягнення і прагнуть результату. Тільки зі званням в кандидати Еля отримувала місячну , незначну суму , але нею було неможливо перекрити усі витрати.

Еліна ДОБОШ

кондитер

Наразі танці та лижі — це її хобі. Усі час та пристрасть дівчини лежать у вітрині і пахнуть смачними калоріями.

Еліна ДОБОШ

кондитер

Хтозна, яка професія постукає в двері Еліни згодом. Але вона впевнена:  якщо ти робиш те, що подобається, воно точно принесе в житті яскравість і теплоту.