Подробиці

Ужгородка Ліана Галстян уже понад сім років створює оригінальні дизайнерські прикраси. За освітою вона – економіст. Але ще маленькою дівчинкою полюбляла фантазувати та власноруч щось творити.

Ліана ГАЛСТЯН, дизайнер прикрас

Подобалися різні прикраси в магазинах, я на них всіх дивилася, вони мене надихали. Але також я розуміла, що це дуже просто і я теж можу таке зробити.

Так і почалися перші спроби виготовлення прикрас. Ліана називає себе перфекціоністкою. Для неї важливо, аби усі деталі були на своєму місці, бо аксесуар тоді ідеальний, коли виглядає гармонійно.

Ліана ГАЛСТЯН, дизайнер прикрас

Стиль прикрас – це багато каміння. Можна подумати, що це забагато, коли багато каміння. Але їх поєднуємо так, що все там, де потрібно. Кожна деталь зайняла своє місце і все виглядає дуже гармонійно і вишукано. А так, як ми всі дівчата і ми любимо каміння, то це нас дуже вабить і притягує. Тобто, це каміння, бісер, паєтки і вишивка. Багато вишивки гладдю, бісером. Дуже багато технік використано в одному виробі.

Улюблена техніка дизайнерки — об’ємна 3D вишивка. Над однією прикрасою Ліана працює близько трьох днів.

Ліана ГАЛСТЯН, дизайнер прикрас

Зараз будемо робити крила для жука. Вони такі абстрактні. У мене уже є заготовочки і залишилося закінчити і заповнити увесь цей простір. Будемо робити також абстрактні обємні квіти. Для цього візьмемо перлину, декілька видів паєток. І сформуємо квітку. Створюємо обєм за допомогою паєток. Візьмемо декілька кольорів, щоб вони усі підходили один одному і виблискували.

Свою майстерню називає жіночим простором. Тут час минає непомітно.

Ліана ГАЛСТЯН, дизайнер прикрас

Зробила недавно колекцію Венеціанських масок. Брошки- венеціанські маски. Сфотографувала їх у Венеції. Якраз це місто мене і надихнуло на створення таких брошок. Вони вийшли також дуже дизайнерські. Я там змогла проявити повністю всю фантазію, використовувала дуже багато кольорів, матеріалів. І вийшло дуже вишукано.

Прикраси Ліани поєднують в собі лаконічність та розкіш коштовного каміння. Їх можна одягати як з повсякденним вбранням, так і з вечірньою, чи весільною  сукнею.

Ліана ГАЛСТЯН, дизайнер прикрас

Це дійсно акцентні прикраси. От брошки вони на кожен день. А сережки вони достатньо акцентні. Можна одягнути щось просте і всю увагу будуть приваблювати сережки, чи якась прикраса для волосся.

Дівчина запевняє: аби створити ідеальну прикрасу необхідні якісні матеріали, оригінальний дизайн, відчуття смаку та умілі руки, які зможуть поєднати це воєдино. А робити жінок ще щасливішими – суцільне задоволення, – каже, усміхаючись, Ліана.