Подробиці

Краса жінки очима чоловіка – це щось особливе та індивідуальне. Ужгородські візажисти, Георгій та Ярослав, знають про це не з чуток. Найчастіше чомусь професія мейкап-майстера приваблює саме дівчат. Однак хлопці кажуть, що ще в дитинстві відчули, що мають нахил до створення краси. Почалося все зі звичайного малювання.
Георгій ГЕОРГІЄВ, візажист
Завжди цікавився мистецтвом, любив малювати пейзажі, натюрморти. Обличчя любив малювати. І потім вже у шкільному віці в мене було хобі малювати очі. Ще з шкільних років я зрозумів, але великого значення цьому не приділяв.
Ще з дитинства Георгія оточували одні дівчата. І він почав все частіше помічати в них виразні риси обличчя, неозброєним оком бачив, як краще підкреслити очі, чи губи та на чому потрібно зробити акцент. Спочатку тренувався на своїх друзях та близьких. Пізніше це перейшло у найбільше хобі.
Георгій ГЕОРГІЄВ, візажист
Якщо ви правильно нанесете макіяж, гарно, ви можете підсилити красу жінки. Макіяж взагалі, він має підкреслювати жіночу красу, не портити її. Дівчата, на жаль, якось бояться якихось яскравих змін у зовнішності. Всі просять, користується попитом нюдовий макіяж, або акцент на очі, або на губи.
Мистецтву візажу хлопці вчилися самостійно. Природній талант зіграв свою роль. Але зізнаються, свою техніку потрібно покращувати завжди. Тому намагаються відвідувати різні тренінги та майстер-класи, як в Україні, так і за кордоном.
Ярослав РОССО, візажист
Це все доступно, я стараюся відвідувати майтер-класи не тільки в Ужгороді, а й їздити у Львів, Київ, де тільки можна. Від візажистів Ужгорода, які вже мають великий стаж роботи, які можуть передати мені свої знання.
Кожен вид макіяжу має свої особливості. Денний – це, зазвичай, пастельні відтінки, весільний – це щось ніжне та водночас яскраве. Роблячи вечірній та арт-макіяж, можна поексперементувати з тонами та повністю віддатися своїй фантазії.
Ярослав РОССО, візажист
Весільний макіяж я завжди бачу такий стриманий ніжний, акуратний. Наречена має виглядати в цей день на всі 100%. Не вульгарно, бути яскравою, в центрі уваги, щоб не було перебору. А вечірній макіяж – це завжди можна експерементуватиз яскравими кольорами, темними.
Вміло зроблений мейк-ап допоможе приховати певні недоліки та підкреслити природню красу кожної жінки. А макіяж, зроблений чоловіком – це більш виграшний варіант. Оскільки представники сильної статі вміють поглянути на жіночу привабливість по-особливому.