Подробиці

Декрет – не привід відкладати життя на потім. Це доводить дизайнерка прикрас Славка Войтовська.

Ці квіти або осінь — воно просто неймовірно надихає. Або ці кольори, ці поєднання – це просто неймовірно. 

6 років  Слава успішно суміщає роль мами та майстра  з виготовлення віночків, кольє, сережок та браслетів. Та найбільше задоволення отримує від створення корон.

Славка ВОЙТОВСЬКА

дизайнерка прикрас

Спочатку це були заколочки, резиночки для моїх дівчат. Потім я почала працювати з багатьма магазинами в Ужгороді, продавати їх. Потім моя творчість почала трансформуватися. Я почала робити віночки з квітів, обручі з камінчиків. І зараз моя любов – це коронки, в першу чергу коронки. Також я роблю кольє, сережки, браслети із камінчиків.

Вона збилася з ліку робіт, які знайшли своїх власниць. Славка намагається створювати неповторні прикраси і не підглядає схожі роботи. Вона пропагує унікальність кожної дівчини, жінки, тому і дизайн майбутнього виробу підбирає індивідуально.  Усі вишукані композиції намистинок та камінчиків несуть частинку душі майстрині.

Славка ВОЙТОВСЬКА

дизайнерка прикрас

Кожна з нас жінка, кожна з нас хоче собі якусь прикрасу, якусь індивідуальну прикрасу. Не таке, яке ти підеш у магазин і купиш таке, як у всіх. Ручна робота – це завжди ексклюзивна річ, яка робиться виключно для людини і, до речі, з енергетикою майстра. Тобто, коли я виготовляю якусь прикрасу, я думаю про цю людину і створюю спеціально для неї. Дуже часто буває так, що ми з клієнтом обговорюємо якесь замовлення і в процесі роботи воно трансформується. У результаті, це подобається і мені, і клієнту, хоча початкове замовлення могло бути іншим.

Якісний матеріал, великий асортимент камінців і натхнення – усе, чим озброїлася дизайнерка. Навчалася вдома онлайн і впевнена: досягти майстерності можливо самотужки, якщо є бажання створювати щось для душі.

Славка ВОЙТОВСЬКА

дизайнерка прикрас

Вчилася, в основному, в інтернеті, через ютуб, через майстер-класи. Дивилася з самого початку, як це робиться. Але основне моє навчання – це практика. Тому що, як би я не дивилася, скільки майстер-класів я б не подивилася, але поки я це не зроблю своїми руками і не подивилася, що це так працює, це так працює, а це так не працює, це так виходить чи ні. Я не вчилася, не проходила ніякі курси. Основне – це інтернет і практика.

Славка часто бачить свої майбутні роботи уві сні. Тоді не можна гаяти ні хвилини – варто прокидатися і швидко малювати ескізи. Із часом вони зазнають змін і доповнення.

Славка ВОЙТОВСЬКА

дизайнерка прикрас

У мене є таке, приходять ідеї, коли я бачу матеріали. Я сорока страшна. І я, коли бачу якісь камінчики, якісь стразинки, якісь бусинки, у мене вже народжується в голові ідея і я вже бачу, яка вона реалізована, тобто у моїх фантазіях. Я купую ці матеріали і починаю створювати.

Головне переконання дизайнерки – дослухатися до власних відчуттів і створювати те, що подобається. Успіх бренду залежить тільки від унікальності та неповторності.

Славка ВОЙТОВСЬКА

дизайнерка прикрас

Я би казала – слухати себе, слухати свою фантазію, не йти за брендами, популярністю, за течіями моди, а слухати себе і створювати те, що народжується в середині. Саме так створюються бренди.