Подробиці

Їй 26, та вона вже встигла досягти успіху аж у чотирьох сферах діяльності¸ які спочатку для неї були просто улюбленими заняттями. Складається враження, що в її добі більше, ніж 24 години. Попри неймовірну зайнятість, встигає наповнювати життя яскравими емоціями. Останні ж отримує від захопливих мандрівок світом. А ще вона – чарівна жінка, якій, безумовно, потрібен й час для себе.  Та передусім – любляча дружина для свого чоловіка та турботлива донька для батьків. Вона – Вікторія Німець.

Початок своєї модельної кар’єри сама Вікторія називає випадковістю.

 Вікторія НІМЕЦЬ, ведуча, дизайнер, візажист

Моя модельна кар’єра розпочалася досить таки несподівано і випадково. До тепер пригадую, що це був День міста і ми з батьками були на святковому концерті. До мене підійшла директор першої на той час модельної школи в Закарпатті і запросила на навчання.  І після того, провчившись півроку, я отримала диплом і розпочалися всі мої подальші модельні кроки, тобто це були покази мод, рекламні зйомки і конкурси краси

На її рахунку 9 конкурсів краси, 3 з яких – світового рівня.

Вікторія НІМЕЦЬ, ведуча, дизайнер, візажист

Найбільш масштабний, престижний і рейтинговий  конкурс – це Miss Supranational. Цей конкурс входить до пятірки найбільш престижних світових конкурсів. І на той час в ньому брало участь 86 дівчат з різних країн світу. І я вважаю, для мене це була велика честь представляти Україну.

Вікторія зізнається, що ні краплі не шкодує про отриманий модельний досвід, навпаки – ця сфера багато дала їй для подальшого розвитку.

Вікторія НІМЕЦЬ, ведуча, дизайнер, візажист

Це можливість отримати нові знайомства, нові враження. Це подорожі, це нові відкриття, нові перспективи, запрошення, співпраця з цікавими людьми. І в принципі я не помилилася, і рада, що спробувала себе саме в цій сфері.

На підкоренні одних лише модельних висот цілеспрямована Вікторія не зупинилися. Вирішила змінити подіум на телеекран, і спробувати власні сили у журналістиці. Та сфера краси поза увагою не залишилася: Вікторія втілила близьку їй beauty-тематику у власному журналістському проекті.

Вікторія НІМЕЦЬ, ведуча, дизайнер, візажист

Знайомство з журналістикою в мене розпочалося три роки тому із музичної програми, яка називалася SoundCheck. Я вела цю програму кілька місяців, потім проект закрили, на жаль ,а можливо й на щастя. Зараз у мене є власний авторський проект – це жіноча програма Show Room, яку я веду. Звичайно в принципі, проограма, яку я веду була близька мені по духу. І я вважаю, що журналіст повинен завжди обирати для себе ту сферу, яка близька для нього. Тоді це найбільш цікаво, найбільш інформативно і корисно. Звичайно, жіноча тема близька для кожної з нас, дівчат, так. Але для мене ці всі новинки, тенденції в сфері краси, в сфері догляду за собою, звичайно, завжди були на першому місці. Хоча у моїй програмі ми, звичайно, порушуємо і теми психології, і теми відносин, і теми материнства, і здоров’я , і правильного харчування, і так далі.  Тобто всі ті теми, які потрібні справжній жінці.

  Ще одна пристрасть Вікторії Німець – дизайн одягу. Дитяче хобі знайшло своє втілення в професійній діяльності, і як наслідок – у власному бренді одягу.

 Вікторія НІМЕЦЬ, ведуча, дизайнер, візажист

Справді з дитинства я любила малювати, займалася в школі мистецтв. У мене до цих пір збереглися папки з ескізами. В мене тато дуже любить їх сортувати, складати, підписувати по роках. І час від часу переглядати і всім показувати, як я малювала ще в дитинстві. Фактично два роки тому, коли я пішла з роботи,  я вже почала задумуватися ким я все таки хочу бути, оскільки це вже досить такий свідомий період в житті. І ідея повернутися, згадати свої дитячі мрії щодо дизайну в мене виникла досить таки раптово. Я навіть не очікувала, що буду займатися цим серйозно. І буквально в один момент до мене прийшла така ідея, така думка. І я одразу захопилася нею, почала шукати варіанти як можна цим займатися, що для цього потрібно, почала вчитися, шукати нові знайомства, партнерства і розвивати саме цю галузь.

 Починати, каже Вікторія, було складно. Передусім через брак досвіду й нестачу професійних контактів у цій сфері. Та наполеглива робота і нестримне бажання все ж  зробили своє.

 Вікторія НІМЕЦЬ, ведуча, дизайнер, візажист

Починалося все зі створення однієї сукні, це була весільна сукня. На той час ми працювали з подругою разом, починали, довго обдумовували як це все повинно відбуватися.  Одним із дуже важливих нюансів було, звичайно, знайти людей з якими ти будеш працювати: це швеї, це розкрійники, це постачальники тканин. І для мене тоді це все здавалося дуже складно. Я не знала навіть як це все розпочати. Але з часом, з досвідом, все це почало продовжуватися. Ми створили першу сукню, весільну, зробили для неї фотосесію. І зрозуміли: а що ж далі? І так в принципі все закрутилося. Далі було створення колекції, участь в різноманітних показах, куди нас запрошували і зараз я в прицнипі  продовжую саме цим займатися.

 Ще одне захоплення –  візаж –  Вікторія теж не залишила поза увагою. Якщо певна діяльність тобі подобається і приносить задоволення, то чому б не удосконалюватися в цій сфері,  –  замислилась Вікторія і.. за деякий час стала професійним візажистом.

 Вікторія НІМЕЦЬ, ведуча, дизайнер, візажист

Ще навчаючись в університеті, буквально на першому курсі,  я зрозуміла, що мені дуже подобається робити макіяжі. Себе я дуже любила фарбувати, в мене завжди, мабуть був, вечірній макіяж. Зараз згадую, аж не віриться, що я так ходила кожен день. І я пішла на курси, тоді в Ужгороді їх було не так багато, але вже були перші школи з навчання макіяжу. Я закінчила ці курси, закінчила школу і кожного разу, як тільки в Ужгород приїжджали різні тренери, майстри-візажисти з Києва, з інших міст України, я завжди обов’язково відвідувала ці семінари та майстер-класи. Тобто розпочала я робити макіяжі ще дуже давно. Але оскільки я навчалась на стаціонарі, пізніше я пішла працювати, то візаж ніколи не був для мене професійною саме сферою діяльності. Кілька років тому, буквально 2-3 роки, можна так сказати, я почала більш серйозно займатися цим, зрозуміла, що мені справді це подобається, я взяла для себе студії в оренду і вже саме так почала розвиватися як візажист.

 Досконалості нема меж: на досягнутому Вікторія зупинятися навіть не думає. Вільний час присвячує покращенню себе як у професійному, так і в особистісному плані. Та попри постійну зайнятість, пріоритетом все ж залишається сім’я.

Вікторія НІМЕЦЬ, ведуча, дизайнер, візажист

Можу сказати з радістю, і задоволенням, що всі мої хобі – це теперішня моя робота, яку я дуже люблю, справді. Вільний час для мене – це знову ж таки створення ескізів, це навчання безперервне. Тому що я переконана, що кожен з нас повинен розвиватися і безперервно навчатися в будь-якій галузі, якій би ми не працювали. Оскільки в мене їх дуже багато, то мені потрібно безперервно і постійно навчатися чи то макіяжу, чи то дизайну, чи то майстерності телеведучої. Тому вільний час я присвячую саме навчанню, самовихованню і самоосвіті. Дуже люблю, звичайно, проводити свій час з чоловіком, з батьками, тому що моя сім’я для мене завжди була на першому місці. Тому коли в мене вже не має сил навіть на навчання, я люблю виїхати за місто, обожнюю подорожувати, обожнюю проводити час за кордоном. Просто інколи 2-3 приділити інколи для себе, для відновлення власних сил, це саме те, що треба.  

Встигати все, зізнається Вікторія, часом буває дуже складно. Та коли любиш те, чим займаєшся – втома відходить на другий план, бо від роботи отримуєш передусім задоволення.

Вікторія НІМЕЦЬ, ведуча, дизайнер, візажист

Колись мені задали запитання і тоді я замислилася «Чим би ти займалася, якби тобі за це не платили?». І справді тоді я замислилася, і зараз можу з впевненістю сказати, що я займаюся тим, що приносить мені задоволення. І якщо йти саме за покликом свої душі, свого серця, то все вдасться.